Zaproszenie na wykład „Criminalization: When to Restrict?” (online) - 18.04.2024 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego mam przyjemność zaprosić Państwa na wykład pt. " Criminalization: When to Restrict?", który odbędzie się w dniu 18 kwietnia 2024 r.  o godzinie 10:00 na platformie Microsoft Teams.

Wykład zostanie poprowadzony przez Pana Prof. Dr. Ushangi Bakhtadze z Wydziału Prawa Uniwersytetu w Sulkhan-Saba Orbeliani w Tibilisi (Gruzja), wybitnego akademika i profesjonalisty w dziedzinie kryminologii, prawa i mediów oraz kierownika Centrum ds. Przestępczości i Sprawiedliwości Kryminalnej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką obejmującą zarówno akademickie, jak i praktyczne aspekty prawa oraz kryminologii do udziału w tym wydarzeniu. Jest to doskonała okazja wysłuchania niezwykle wartościowego wykładu oraz do poszerzenia horyzontów, wiedzy oraz zgłębienia istotnych aspektów prawa w tym zakresie.

Link do rejestracji:

dr Paulina Jachimowicz-Jankowska