Zaproszenie na szkolenie "Legal Writing & Legal Analysis" z prof. Cecily Baskir (absolwentką Georgetown, Princeton i Yale) i "Wykrywanie nieszczerości w toku przesłuchań"

29.10.2023

Szanowni Państwo,

w imieniu Stowarzyszenia Center for American Studies (CfAS) mam wielką przyjemność zaprosić członków Izby do udziału w dwóch wyjątkowo interesujących szkoleniach: "Wykrywanie nieszczerości w toku przesłuchań w postępowaniach cywilnych i karnych" oraz szkolenie "Legal Writing & Legal Analysis" z amerykańską prawniczką i profesor prawa, Cecily Baskir (absolwentką Georgetown, Princeton i Yale).

Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie online na intuicyjnej platformie Zoom.

1. Wykrywanie nieszczerości w toku przesłuchań w postępowaniach cywilnych i karnych   (sobota 25 listopada 2023 na platformie Zoom).

Dlaczego warto?

• Poznasz skuteczne metody wykrywania nieszczerości

• Zrozumiesz, w jaki sposób świadek postrzega rzeczywistość

• Dowiesz się, w jaki sposób można ocenić wiarygodność zeznań świadka

• Sprawdzisz i poprawisz swoją zdolność wykrywania nieszczerości

Prowadząca:

dr Jagoda Dzida – prawniczka, pracowniczka Laboratorium Kryminalistyki na Wydziale Prawa i Administracji. Doświadczenie prawnicze zdobywała m.in. w kancelarii MERSKI w Poznaniu oraz w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu. Uczestniczyła w międzynarodowym projekcie TransLegal oraz w grupie badawczej Legal Research Group Intellectual Property and Media Law. Autorka licznych artykułów naukowych z zakresu wykrywania nieszczerości oraz badań klasyfikacyjnych pisma ręcznego.

Koszt udziału:

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do 23.59 dnia 17 listopada 2023*) koszt udziału w kursie to 289 PLN

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do 23.59 dnia 21 listopada 2023), koszt udziału w kursie to 369 PLN.

Link do bezpiecznych e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta):

buy.stripe.com/7sI5kBgSteif58s3hT

Pełny opis szkolenia i rejestracja:
www.cfasofficial.com/cfas/wykrywanie-nieszczerosci

2. Legal Writing & Legal Analysis (piątek-sobota, 1-2 grudnia 2023 na platformie Zoom).

Dlaczego warto?

• Opanujesz umiejętności niezbędne do prawniczego pisania o charakterze perswazyjnym i obiektywnym.

• Nauczysz się efektywnych strategii interpretowania prawa w kontekście występujących w sprawie faktów w sposób korzystny dla Twojego klienta.

• Opanujesz gramatykę, styl i interpunkcję oraz dowiesz się jak usprawnić proces pisania w zakresie organizacji tekstu i logiki wywodu.

Prowadząca:

Prof. adw. Cecily Baskir jest praktykującą prawniczką oraz profesorem prawa na CUA Columbus School of Law. Ukończyła studia na Princeton University (licencjat), Yale Law School (tytuł doktora nauk prawnych) oraz Georgetown University Law Center (tytuł LL.M.). Jest właścicielką własnej kancelarii (Law Office of Cecily E. Baskir, LLC) i byłą burmistrz miasta Chevy Chase w Maryland (2017-2021). Posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w stanie Maryland, w tym na szczeblu odwoławczym.

Koszt udziału:

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do godz. 23.59 dnia 25 listopada 2023*) koszt udziału w kursie to 339 PLN

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do godz. 23.59 dnia 28 listopada 2023*), koszt udziału w kursie to 439 PLN.
Link do bezpiecznych e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta):

buy.stripe.com/14kaEVgSteif58s9Gj

Pełny opis szkolenia i rejestracja:

www.cfasofficial.com/cfas/legal-writing

W załączeniu oferty w formacie PDF z opisami szkoleń.

Szkolenie Legal Writing & Legal Analysis.pdf
Szkolenie Wykrywanie nieszczerości.pdf