1. Drafting IT Contracts

Kiedy? Szkolenie odbędzie się w czasie rzeczywistym 13 kwietnia (sobota) 2024 r. w godzinach 12:30-16:00 online na platformie Zoom.

Dlaczego warto?
Nauczysz się:

• Tworzenia słowniczka zdefiniowanych pojęć (Defined Terms), które stanowią podstawowe elementy każdej umowy IT.
  • Redagowania merytorycznych postanowień umownych, które mają fundamentalne znaczenie dla zabezpieczenia interesów klienta, w tym zwłaszcza praw własności intelektualnej.
  • Kreowania równowagi negocjacyjnej i alokacji ryzyka oraz procesu dochodzenia do porozumienia między kontrahentami.
  • Sporządzania umów IT w sposób jasny, precyzyjny i efektywny.
  • Zapobiegania sporom sądowym i prewencyjnej ochrony przedsiębiorstwa klienta przed niepotrzebnymi stratami wynikającymi ze źle skonstruowanej umowy IT.

Prowadząca: E. Tracy Uche jest absolwentką Harvard Law School oraz doświadczoną i energiczną adwokat o stricte praktycznym podejściu do prawa i biznesu.

Pracowała dla renomowanych kancelarii prawnych, w tym Babalakin & Co. Legal Practicioners i Templars. Obecnie pracuje w Cytowski & Partners w Nowym Jorku, gdzie reprezentuje międzynarodowych klientów biznesowych i doradza w złożonych sprawach z pogranicza prawa, technologii i cyberprywatności. Jej portfolio klientów obejmuje duże przedsiębiorstwa z sektorów takich jak bankowość, finanse i usługi cyfrowe.

Koszt udziału:

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do 23.59 dnia 6 kwietnia 2024*) koszt udziału w kursie to 319 PLN

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do 9 kwietnia 2024), koszt udziału w kursie to 419 PLN.

Link do bezpiecznych e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta):
buy.stripe.com/dR64gx0Tv2zx8kEbRi

Pełny opis szkolenia i rejestracja:

image34.jpeg

2. Wiarygodność spisanych zeznań świadków

Kiedy? Szkolenie odbędzie się w piąte 5 kwietnia 2024 r. (17:00-20:30) online na platformie Zoom w trybie synchronicznym (czyli połączenia "na żywo" z możliwością zadawania pytań).

Dlaczego warto?

• Poznasz najważniejsze metody oceny wiarygodności spisanych zeznań świadków
  • Dowiesz się, jak zastosować owe metody praktyce
  • Samodzielnie sprawdzisz skuteczność tych metod

Prowadząca: dr Jagoda Dzida – prawniczka, pracowniczka Laboratorium Kryminalistyki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie prawnicze zdobywała m.in. w kancelarii MERSKI w Poznaniu oraz w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu. Uczestniczyła w międzynarodowym projekcie TransLegal oraz w grupie badawczej Legal Research Group Intellectual Property and Media Law.

Koszt udziału:
Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do 23.59 dnia 29 marca 2024*) koszt udziału w kursie to 269 PLN

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II, koszt udziału w kursie to 369 PLN.

Link do e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta):
buy.stripe.com/9AQbIZcCd8XV58scRz

Pełny opis szkolenia i rejestracja: