Uczelnia Łazarskiego - Prawo Lotnicze Zarządzanie Bezpieczeństwem w Lotnictwie

14.06.2017

Szanowni Państwo,

Uczelnia Łazarskiego nie ustaje w poszukiwaniu sposobów i narzędzi, które pozwolą optymalizować działania podejmowane przez podmioty świadczące usługi lotnicze.

Akademia Transportu Lotniczego pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie tych zagadnień, które stanowią bezwzględnie najważniejsze komponenty funkcjonowania rynku transportu lotniczego.

Z uwagi na fakt, iż sektor lotniczy jest wysoce regulowany, bardzo istotnym elementem w procesie kształcenia na wszystkich studiach podyplomowych prowadzonych przez Akademię Transportu Lotniczego jest znajomość przepisów prawnych.

Serdecznie zapraszam Państwa do wzięcia udziału w kolejnych edycjach studiów podyplomowych:

PRAWO LOTNICZE

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM W LOTNICTWIE (SMS)

Dodatkowo, dotychczasowe doświadczenia w obszarze funkcjonowania lotnictwa cywilnego w Polsce pozwalają w sposób jednoznaczny zidentyfikować lukę w kompetencjach menedżerskich osób nadzorujących i kierujących różnymi instytucjami lotniczymi. Tę lukę wypełnia nasz nowy program MBA W LOTNICTWIE, w pełni nakierowany na potrzeby branży lotniczej. Zajęcia prowadzone są przez wybitnych specjalistów z doświadczeniem krajowym i zagranicznym. Program dostarczy nowatorską wiedzę z zakresu prawa, marketingu, ekonomii i zarządzania. Moduły specjalistyczne realizowane są w trybie zjazdów sobotnio- niedzielnych. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę www.ckp.lazarski.pl

Z poważaniem,

Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego