Szkolenie w Krynicy Zdrój w dniach 21-24 marca 2024 r.

21.03.2024 - 24.03.2024

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska serdecznie zaprasza radców prawnych, na szkolenie, które odbędzie się w dniach 21 -24 marca 2024r. w hotelu „Pegaz” w Krynicy Zdrój.

ZA SZKOLENIE UCZESTNIK OTRZYMA 40 PKT. SZKOLENIOWYCH.

Tematyka :

1. Proces cywilny po zmianach KPC wprowadzonych ustawami z dnia 9.03.2023r. oraz z dnia 7.07.2023r. - w tym zwłaszcza czynności sądu on-line,

2. skarga na czynności komornika sądowego / nadzór judykacyjny sądu nad komornikiem, wykładowca Sędzia Sądu Rejonowego w Gliwicach dr Łukasz Zamojski obecnie orzekający w Wydziale X Gospodarczym Sądu Okręgowego w I i II instancji, wykładowca prowadzący szkolenia dla wszystkich zawodów prawniczych, autor wielu publikacji z zakresu prawa spółek i postępowania rejestrowego (w tym autor komentarza do ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz monografii pt. Rejestracja spółek. Zagadnienia materialne i procesowe), postępowania cywilnego (współautor komentarza do k.p.c. pod red. P. Rylskiego, dostępnego w Legalisie) w tym z uwzględnieniem przepisów o postępowaniu egzekucyjnym, klauzulowym i zabezpieczającym, uczestnik i prelegent konferencji naukowych.

3. „ Strategia ochrony i egzekwowania praw wyłącznych ( wynalazki, znaki towarowe, wzory przemysłowe)” wykładowca radca prawny/rzecznik patentowy Ewa Gryc-Zerych jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, członkiem Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, w latach 2013-2017 pełniła funkcję Vice Dziekana Dolnośląskiego Okręgu Rzeczników Patentowych, od 2020 roku jest członkiem Krajowej Rady Radców Prawnych XI kadencji. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie IT, prawie autorskim, prawie własności przemysłowej oraz prawie nieuczciwej konkurencji, występuje jako pełnomocnik w postępowaniach rejestracyjnych, sądowych oraz postępowaniach spornych przed Urzędem Patentowym RP w Warszawie, European Union Intellectual Property Office w Alicante w Hiszpanii, sądem Unii Europejskiej oraz World Intellectual Property Office w Genewie w Szwajcarii. Na co dzień doradza dużym spółkom głównie w zakresie efektywnego zarządzania prawami własności intelektualnej, ochrony technologii, wdrożeń w sektorze IT, utrzymania oraz optymalizacji praw wyłącznych.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla radców prawnych wynosi 1340 zł od uczestnika.

W ramach kosztów oferujemy Państwu nie tylko szkolenie z wybitnymi wykładowcami, ale również zakwaterowanie w czterogwiazdkowym Hotelu Pegaz (ul. Czarny Potok 28) w pokojach 2-3 osobowych, a na Państwa życzenie nawet w studiach 4 osobowych. To nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię oraz Wi-Fi. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 10 marca 2024r. Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona mailowo subsidiovenire@kirp.pl, jest możliwa najpóźniej na 10 dni przed jego rozpoczęciem. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału.

Pobierz załączniki

informacja-o-przetwarzaniu-danych-2024.pdf
karta-zgłoszenia-szkolenie-Krynica Zdrój 21-24.03.2024r.pdf
21-24.03.2024r. Krynica Zdrój Harmonogram.pdf
szkolenie Krynica Zdrój 21-24.03.2024r.pdf

Przydatne linki