Szkolenie "Prawo zamówień publicznych dla radców prawnych i adwokatów - w praktyce, orzecznictwie KIO i opiniach UZP z uwzględnieniem nowelizacji"

04.08.2023

Szanowni Państwo,

W imieniu wydawcy kwartalnika "Radca Prawny w Administracji" miesięcznika "Przetargi Publiczne" oraz mec. dr Andrzeli Gawrońskiej-Baran chciałbym zaprosić Państwa na:

SZKOLENIE ONLINE

4 sierpnia 2023 roku (piątek) na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINE

Opis i program szkolenia do pobrania na stronie www:
online.rpwa.pl/230804AGB

Prowadzenie: mec. dr Andrzela Gawrońska-Baran - radca prawny, doktor nauk prawnych, była Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych oraz wieloletnia dyrektor departamentu zamówień publicznych w dużej instytucji zamawiającej; doradca wykonawców oraz zamawiających, a także pełnomocnik w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą; wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu zamówień publicznych oraz autorka licznych profesjonalnych publikacji poświęconych problematyce zamówień publicznych; w ramach praktyki zawodowej prowadzi kancelarię specjalizującą się w zamówieniach publicznych.

10 listopada 2022 roku weszła w życie ustawa o zmianie niektórych ustaw w celu uproszczenia procedur administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców.
Ustawa zawiera w swej treści m.in. zmiany przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie waloryzacji i zmian umów w sprawie zamówienia publicznego.

Dodatkowo otrzymujemy od naszych czytelników sygnały o pojawiających się całkowicie nowych problemach związanych z realizacją procedur. Wskazują oni te miejsca w procedurach, które ze względu na proces decyzyjny, rozbieżności interpretacyjne czy przyjmowane schematy działania budzą szczególnie wiele wątpliwości.

Program proponowanego Państwu szkolenia, ujmuje te zagadnienia, które najczęściej stanowią temat dyskusji w kręgu specjalistów i ekspertów zajmujących się zamówieniami publicznymi. W trakcie szkolenia całkowicie pominiemy zatem obszary, które są oczywiste w aktualnym stanie prawnym. Skoncentrujemy się na tych aspektach, które budzą wątpliwości interpretacyjne oraz na szczególnych punktach w procedurach, które w przyszłości mogą być przedmiotem kontroli ze strony NIK, RIO, UKS.

Szkolenie adresowane jest do radców prawnych oraz adwokatów doradzających w procesach udzielania zamówień oraz reprezentujących swoich klientów - tak zamawiających, jak i wykonawców.

Szkolenie odbędzie się 4 sierpnia 2023 roku (piątek) w godz. 9.00-15.00 na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINEWarunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto organizatora oraz przesłanie zgłoszenia na e-mail: szkolenia@rpwa.pl lub numer faksu: 71 798 48 48 albo wypełnienie formularza na stronie www: online.rpwa.pl/230804AGB.

• Szkolenie w czasie rzeczywistym - nie jest to uprzednio nagrany materiał
  • 6 godzin wraz z przerwą - tyle ile trwa tradycyjne szkolenie
  • Możliwość zadawania pytań i dyskusji z innymi uczestnikami
  • Grupa do 25 osób - każdy będzie miał czas na zadawanie pytań
  • Niższa cena - w porównaniu do szkolenia tradycyjnego
  • Wydrukowany certyfikat - wyślemy pocztą
  • Dostępne na komputerze, tablecie i smartfonie - z dowolnego miejsca

Więcej o naszych szkoleniach zdalnych na stronie www:
online.rpwa.pl

Koszt uczestnictwa 1 osoby w szkoleniu online wynosi 640 zł i obejmuje koszt materiałów w formie elektronicznej oraz wydrukowany certyfikat przesyłany pocztą po szkoleniu. Przy zgłoszeniach na szkolenie nadesłanych po dniu 1 sierpnia 2023 roku koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 740 zł. Liczba miejsc ograniczona jest do 25.

Do podanych cen nie doliczamy podatku VAT w przypadku podpisania oświadczenia, tzn. kiedy uczestnictwo w szkoleniu jest finansowane w co najmniej 70% ze środków publicznych. W przeciwnym razie do powyższych cen zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zaproszeniem, które mogą Państwo pobrać z serwera w formacie PDF lub w formacie DOC. Pełne zaproszenia zawierają dokładny harmonogram szkolenia oraz kartę zgłoszeniową. W razie wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 71 798 48 40.

Z poważaniem,

Arkadiusz Karasek