Studia podyplomowe: Rachunkowość i podatki dla zawodów prawniczych. UE w Krakowie

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszamy na kolejną edycję studiów podyplomowych: „Rachunkowość i podatki dla zawodów prawniczych”, realizowanych przy Katedrze Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Program adresowany jest do sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych, komorników, syndyków, doradców restrukturyzacyjnych oraz kandydatów do objęcia tych funkcji i stanowisk. Na studia zapraszamy również absolwentów wydziałów prawa, warunkiem uczestnictwa jest tytuł zawodowy licencjata, inżyniera lub magistra.

Nasi słuchacze otrzymają najbardziej aktualną wiedzę oraz umiejętności praktyczne i narzędzia finansowo – księgowe niezbędne do prawidłowej oceny sytuacji majątkowej i finansowej wybranych podmiotów gospodarczych. Absolwenci uzyskają też praktyczne umiejętności w zakresie wykorzystania informacji z rachunkowości, finansów i podatków w pracy zawodowej wykonywanej w ramach zawodów prawniczych.

Rekrutacja na kolejną edycję studiów trwa do 15 października 2021 roku. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej pod adresem: https://if.uek.krakow.pl/studia-podyplomowe/.

W razie pytań proszę o kontakt z dr Mariolą Mamcarczyk (tel.: 12 293 75 49, e-mail: mamcarcm@uek.krakow.pl)

Rachunkowosc-i-podatki-dla-zawodow-prawniczych.png