Studia podyplomowe Prawo Własności Intelektualnej

16.02.2024

Rzetelne świadczenie pomocy prawnej w zakresie prawa własności intelektualnej wymaga posiadania szerokiej  wiedzy i praktycznych umiejętności, w tym badania i zgłaszania znaków towarowych (wzorów przemysłowych).

Dlatego zapraszamy na pierwszą edycję @Studia podyplomowe Prawo Własności Intelektualnej (IP) organizowanych przez  @Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, które objęliśmy naszym patronatem.

Jednocześnie miło nam poinformować, że członkowie OIRP Kraków otrzymają 5% zniżki na udział w studiach (hasło: OIRP Kraków, proszę podać przy rejestracji).

Główne atuty studiów to:

192 godziny praktycznej nauki o prawie własności intelektualnej, w tym prawie autorskim, prawie znaków towarowych, wzorów przemysłowych, UZNK w świetnej atmosferze!

Warsztaty, w ramach których słuchacze:

  • przeprowadzą badanie znaków towarowych / wzorów przemysłowych (przeszukiwanie baz danych, ocena zdolności rejestracyjnej itp.) 
    • przygotują zgłoszenia znaków towarowych / wzorów przemysłowych
    • przeanalizują i przygotują pisma w postępowaniu sprzeciwowym,
    • przeanalizują strategię postępowań sądowych, 
    • przeanalizują i skonstruują postanowienia umów z zakresu prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej.

 

Doskonała kadra wykładowców!

Zajęcia prowadzą adwokaci, radcy prawni, sędziowie,  rzecznicy patentowi  i eksperci UPRP  z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w sprawach prawa własności intelektualnej.

Aktywne metody nauczania!

Studia opierają się w znacznej części na wspólnej analizie orzecznictwa, studiów przypadków, warsztatach oraz dyskusji i wymianie doświadczeń z uczestnikami studiów.

Sesje Q&A

Sesje pytań i odpowiedzi on-line, na których kierownik studiów wraz z zaproszonymi wykładowcami i uczestnikami studiów będą omawiać  zagadnienia prawne (pytania) uprzednio zgłoszone przez uczestników studiów.

Więcej informacji oraz formularz zapisów znajdą Państwo na stronie

https://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studia-podyplomowe/prawo-wlasnosci-intelektualnej-ip-dla-prawnikow

Przydatne linki