Stowarzyszenie CfAS zaprosza na szkolenia

04.07.2023

Stowarzyszenie Center for American Studies (CfAS) mam wielką przyjemność zaprosić członków Państwa Izby do udziału w dwóch nowych i wyjątkowo interesujących szkoleniach: Drafting IT Contracts That Work z doświadczonym amerykańskim prawnikiem (autorem “Chester’s Guide to International Business Law”), Jimem Chesterem, oraz „Akademii Marketingu Prawniczego” z Bartoszem Nowackim (partnerem zarządzającym w ALLforLAW, firmie specjalizującej się w doradztwie marketingowym dla kancelarii prawnych) i Natalią Stojanowską (radczynią prawną obsługującą przedsiębiorców z branży e-commerce i e-marketingu).

Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie online na intuicyjnej platformie Zoom.

1. Drafting IT Contracts That Work (czwartek 7 września 17.30-20.30 na platformie Zoom).

Uczestnictwo w szkoleniu umożliwi Ci skuteczniejszą obsługę prawną klientów z branży IT i ich kontrahentów, jak również innych branż w których powszechne jest stosowanie zaawansowanego oprogramowania i technologii (e-commerce, big data, ochrona prywatności, krypto-aktywa, bankowość elektroniczna, fin-tech i wiele innych).

Mimo, że kurs ma na celu nauczenie Cię terminologii i sporządzania umów IT w języku angielskim, uniwersalne umiejętności zdobyte podczas kursu pozwolą Ci lepiej sporządzać tego typu umowy także w języku polskim.

Dlaczego warto?

Nauczysz się:

• Tworzenia słowniczka zdefiniowanych pojęć (Defined Terms), które stanowią podstawowe elementy każdej umowy IT.
  • Redagowania merytorycznych postanowień umownych, które mają fundamentalne znaczenie dla zabezpieczenia interesów klienta, w tym zwłaszcza praw własności intelektualnej.
  • Kreowania równowagi negocjacyjnej i alokacji ryzyka oraz procesu dochodzenia do porozumienia między kontrahentami.
  • Sporządzania umów IT w sposób jasny, precyzyjny i efektywny.
  • Zapobiegania sporom sądowym i prewencyjnej ochrony przedsiębiorstwa klienta przed niepotrzebnymi stratami wynikającymi ze źle skonstruowanej umowy IT.

Prowadzący:

Profesor Jim Chester – auto “Chester’s Guide to International Business Law” – jest doświadczonym prawnikiem reprezentującym klientów na styku technologii i biznesu. Ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w zakresie prawa gospodarczego (tworzenie spółek, zarządzanie ryzykiem, międzynarodowe transakcje handlowe i transfery technologiczne), rejestracji znaków towarowych i egzekwowania praw własności intelektualnej, sporządzania umów licencyjnych, handlu elektronicznego oraz gwarantowania zgodności z przepisami dotyczącymi importu/eksportu.

Koszt udziału:

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do 23.59 dnia 30 sierpnia 2023*) koszt udziału w kursie to tylko 249 PLN

Link do e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta):

*Warunkiem rejestracji w danej puli jest rejestracja oraz uiszczenie opłaty za kurs we wskazanym terminie.

Pełny opis szkolenia i rejestracja: https://www.cfasofficial.com/cfas/drafting_it_contracts

1. Akademia Marketingu Prawniczego (sobota 16 września 10.00-16.00, platforma Zoom).
  • Dowiesz się jak stworzyć strategię biznesową i marketingową dla kancelarii
  • Nauczysz się budować niepodważalną prawniczą markę
  • Zrozumiesz co zrobić, aby pojawiać się w rankingach prawniczych
  • Dowiesz się jak przygotowywać skuteczne oferty i prezentacje usług
  • Nauczysz się jak nawiązywać współpracę z otoczeniem oraz podmiotami zewnętrznymi

Prowadzący:

Bartosz Nowacki jest partnerem zarządzającym w ALLforLAW, firmie specjalizującej się w doradztwie marketingowym dla kancelarii prawnych, PRze i business development. Posiada czternastoletnie doświadczenie w pracy w wewnętrznych działach marketingu wiodących polskich kancelarii prawnych.

Natalia Stojanowska jest obecnie radczynią prawną (prowadzi własną kancelarię obsługującą przedsiębiorców z branży e-commerce i e-marketingu) i stałym mediatorem w Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Jest członkiem Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych Osobowych oraz Phi Theta Kappa.

Koszt udziału:

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do 23.59 dnia 7 września 2023*) koszt udziału w kursie to 399 PLN

Link do e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta):

*Warunkiem rejestracji w danej puli jest rejestracja oraz uiszczenie opłaty za udział w Akademii we wskazanym terminie.

Pełny opis szkolenia i rejestracja: https://www.cfasofficial.com/pl/amp

Bardzo cieszymy się z obecności członków Państwa Izby na naszych szkoleniach.