Seminarium "WDROŻENIE DYREKTYWY O OCHRONIE SYGNALISTÓW W PODMIOTACH LECZNICZYCH” - 18.11.2021

SEMINARIUM

„WDROŻENIE DYREKTYWY O OCHRONIE SYGNALISTÓW W PODMIOTACH LECZNICZYCH”

18 Listopada 2021 roku, Kraków, Hotel Indigo

Godz. 10.00-16.00

Prowadzący: r.pr. Anna Łuc-Seweryn, r.pr. Magdalena Olender

Koszt uczestnictwa: 390 zł brutto

Punkty edukacyjne: radcowie prawni uczestniczący w szkoleniu otrzymają 16 punktów szkoleniowych

W dniu 18 listopada 2021 roku w Hotelu Indigo w Krakowie odbędzie się Seminarium „Wdrożenie dyrektywy w ochronie sygnalistów w podmiotach leczniczych”.
Organizatorem spotkania jest Fundacja Zdrowia Publicznego przy wsparciu ZiZ Centrum Edukacji.

Podczas Seminarium zostaną poruszone kwestie dotyczące dyrektywy unijnej dotyczącej ochrony sygnalistów, która zostanie wdrożona w grudniu 2021 roku. W trakcie spotkania przybliżone zostaną między innymi następujące tematy: zakres przedmiotowy i podmiotowy dyrektywy, nowe obowiązki pracodawcy związane z instytucją sygnalisty, środki ochrony sygnalistów i sankcje ustanowione za łamanie dyrektywy.

Omówienie bieżących zmian w prawie dostarczy rozwiązań dla problemów organizacyjnych,
z którymi borykają się podmioty lecznicze.

Spotkanie poprowadzą: r.pr. Anna Łuc-Seweryn, r.pr. Magdalena Olender. Ekspercki skład wykładowców stanowi gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego spotkania.

Radcowie prawni uczestniczący w szkoleniu otrzymają 16 punktów szkoleniowych.

Program seminarium, informacje organizacyjne oraz formularz zgłoszenia dostępne są na stronie: www.zizce.edu.pl/seminarium

Zapraszamy!