Rekrutacja do Centrum Prawa Amerykańskiego na WPiA UW

CPA_rekrutacja_ENG_10_1@2x(1) 10.23.png

Zapraszamy radców prawnych i aplikantów radcowskich do wzięcia udziału w rekrutacji do Centrum Prawa Amerykańskiego na WPiA UW w roku akademickim 2023/24

Rekrutacja trwa do dnia 1 października 2023.

Centrum Prawa Amerykańskiego już od 25 lat prowadzi ceniony przez prawników i kancelarie prawne program, w którym wybitni profesorowie z renomowanych, amerykańskich uczelni – Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law zapoznają uczestników z tematyką dot. prawa amerykańskiego w ramach zajęć dotyczących m.in. prawa konstytucyjnego, prawa rodzinnego, ADR, odpowiedzialności z czynów niedozwolonych, prawa spółek czy przygotowania opinii prawnych. W czasie dwusemestralnego programu uczestnicy biorą udział w ośmiu dwutygodniowych modułach obejmujących w sumie 180 godzin interaktywnych wykładów w języku angielskim. W tym roku dla radców prawnych i aplikantów radcowskich przewidziana jest specjalna zniżka.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.cpa.uw.edu.pl, a także do kontaktu mailowego: cpa@wpia.uw.edu.pl, telefonicznego 22 552 59 20 lub bezpośredniego w biurze CPA na Wydziale Prawa i Administracji UW ul. Lipowa 4 pokój 2.5.