„Realizacja projektów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy finansowej 2021-2027 – wyzwania, nowe instrumenty, praktyczne aspekty realizacji” - 19-20.X.2021

07.10.2021

Wielkopolska Grupa Prawnicza organizuje konferencji pn. „Realizacja projektów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy finansowej 2021-2027 – wyzwania, nowe instrumenty, praktyczne aspekty realizacji”. Celem konferencji jest przybliżenie uczestnikom rozwiązań, narzędzi wdrażania, celów nowej perspektywy finansowej na lata 2021-2027 oraz nakreślenie praktycznych problemów oraz zagadnień związanych z realizacją projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej z wielu perspektyw. Współorganizatorem wydarzenia jest Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Połączenie potencjału naukowego oraz praktycznych doświadczeń Wielkopolskiej Grupy Prawniczej umożliwi wymianę poglądów w gronie naukowców, ale także wśród przedstawicieli organów administracji publicznej, osób wykonujących zawody prawnicze, w tym radców prawnych, adwokatów oraz przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem beneficjentów środków unijnych.

Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 października 2021 w Poznaniu (budynek UAM, Collegium Iuridicum Novum, Al. Niepodległości 53) w formie hybrydowej (w przypadku ewentualnego wprowadzenia ograniczeń, z uwagi na kolejną falę zakażeń COVID-19, forma przeprowadzenia konferencji będzie dostosowana do obowiązujących standardów sanitarnych).

Konferencja będzie podzielona na 4 moduły. Udział w konferencji będzie odpłatny (istnieje możliwość zakupu biletu 1 lub 2-dniowego, a także możliwość udziału tylko w interesujących uczestnika blokach).

Szczegóły dotyczące konferencji wraz z cennikiem znajdą Państwo w załączonym pliku, a poniżej przesyłamy link do rejestracji w wydarzeniu

Na zakończenie zachęcamy do wysłuchania radcy prawnego Pawła Sendrowskiego – wspólnika zarządzającego w Wielkopolskiej Grupie Prawniczej, który w krótkim filmiku zaprasza Państwa do udziału w konferencji.

Informacja o konferencji WGP 1_19-20.10.2021-page-001.jpgInformacja o konferencji WGP 1_19-20.10.2021-page-002.jpg