Ogólnopolski Program Akredytacyjny Lider Usług Prawnych

04.03.2024

Trwa nabór aplikacji konkursowych do IV edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego Lider Usług Prawnych. Nasz program jest pierwszym w Polsce konkursem jakości, w ramach którego Kancelarie i inne podmioty działające na rynku usług prawnych mogą uzyskać prestiżowy Certyfikat i Godło Jakości Lider Usług Prawnych potwierdzające, że działają w sposób nowoczesny, rzetelny i zgodny ze standardami Konkursu. Oceny i akredytacji kancelarii dokonuje Kapituła Ekspercka złożona z naukowców i praktyków zarządzania zatrudnionych na wydziałach prawa czołowych polskich uczelni, takich jak m.in. Uniwersytet Wrocławski czy Uniwersytet w Białymstoku.

Szczegółowe informacje o Konkursie dostępne są na stronie: https://www.liderprawa.pl/

Zgłoszenia konkursowe przyjmujmowane są w terminie do 22 marca 2024 roku. Gala Finałowa Konkursu, połączona z uroczystym wręczeniem Certyfikatów Jakości, odbędzie się w kwietniu 2024 roku.

Konkurs Lider Usług Prawnych służy identyfikowaniu najlepszych polskich kancelarii prawnych, upowszechnianiu wysokich standardów profesjonalnych w działalności na rynku usług prawnych oraz podnoszeniu jakości tych usług, z korzyścią dla Klientów. Konkurs jest kierowany w szczególności do kancelarii adwokackich, radcowskich, notarialnych, komorniczych, podatkowych i innych.

Aby zgłosić do Konkursu swoją Kancelarię, należy wypełnić ankietę konkursową i przesłać ją do drogą e-mailową na adres: konkurs@liderprawa.pl

Akredytację i Certyfikat Jakości Lider Usług Prawnych mogą uzyskać Kancelarie, osoby i instytucje udzielające pomocy prawnej na najwyższym poziomie, odznaczające się profesjonalizmem i rzetelnością w działaniu, świadczące swoje usługi zgodnie ze standardami jakościowymi wymaganymi przez Kapitułę Konkursu. Kancelarie, które zgłoszą się do Konkursu, zostaną ocenione pod kątem wdrożenia rozwiązań sprzyjających świadczeniu usług na najwyższym poziomie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: tel. /32/ 704 60 63, tel. kom. 517 765 212, e-mail: konkurs@liderprawa.pl.