Kurs legal English – oferta dla członków OIRP Kraków

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy ofertę kursu legal English, przygotowaną dla członków OIRP w Krakowie:

Nazywam się Jolanta Marvany-Roztoczyńska i jestem doświadczoną i certyfikowana lektorką angielskiego dla prawników; dodatkowo posiadam wykształcenie prawnicze, co daje Państwu gwarancję najwyższej jakości szkoleń z Legal English.

W tej chwili trwa nabór do kolejnej edycji mojego autorskiego szkolenia: Legal English Higher Prawo umów dla polskich prawników, które rozpocznie się 10.10. 2023 o 19:30 i potrwa przez 10 tygodni.

Szkolenie dedykowane jest prawnikom i aplikantom specjalizującym się w prawie umów, którzy pragną być ekspertami w swojej dziedzinie również PO ANGIELSKU.

Dla członków Izby krakowskiej przygotowałam specjalną zniżkę na hasło KRAKÓW cena obniża się o 10%.

Hasło należy wpisać w formularzu zapisu. Zniżka obowiązuje do 8 października 2023  do północy.

ZAPISY: https://jolantamarvany.com/step/kurs-prawo-umow-zapis/

Szkolenie odbywa się w bardzo kameralnym gronie (6 osób) i eksperckiej atmosferze.

Ilość uczestników jest bardzo ograniczona.  Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program szkolenia zawodowego:

1. Zawarcie umowy – terminologa: powtórzenie i rozszerzenie słownictwa branżowego.
  2. Komparycja – porównanie umów polskich i anglosaskich, drafting.
  3. Pełnomocnictwo – polskie przepisy w przekładzie, terminologia, drafting.
  4. Polskie umowy nazwane – prawa i obowiązki stron, terminologia, quiz.
  5. Typowe klauzule umowne (1) – boilerplate clauses, terminologia i struktura, drafting.
  6. Typowe klauzule umowne (2) – boilerplate clauses, terminologia i struktura, drafting.
  7. Naruszenie umowy i kara umowna – ćwiczenia tłumaczeniowe.
  8. Umowa o zakazie konkurencji (Non-Competition Agreement) - praca na oryginalnej umowie.
  9. Negocjowanie warunków umowy – ćwiczenie umiejętności miękkich.
  10. Case study + Q&A + Review Quiz.

Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia zawodowego.

Więcej informacji i ZAPISY: https://jolantamarvany.com/step/kurs-prawo-umow-zapis/

Ponadto oferuję szkolenia indywidualne i grupowe na zamówienie kancelarii oraz wysokiej jakości tłumaczenia tekstów prawnych i prawniczych.  W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt: kontakt@jolantamarvany.com

Jolanta Marvany - Roztoczyńska

YOUR Legal English Teacher