Kurs Legal English – oferta dla członków OIRP Kraków

Szanowni Państwo,

nazywam się Jolanta Marvany-Roztoczyńska i jestem doświadczoną, certyfikowana lektorką angielskiego dla prawników oraz właścicielką marki ANGIELSKI DLA PRAWNIKÓW Jolanta Marvany Angielski dla prawników, prawo umów po angielsku, legal english (jolantamarvany.com). Posiadam wykształcenie prawnicze ORAZ lingwistyczne, co daje Państwu gwarancję najwyższej jakości szkoleń Legal English.

Wielu z Państwa wzięło udział w poprzedniej edycji moich szkoleń. Zapraszam do zapoznaniem się z ofertą szkoleń WIOSNA 2023.

Obecnie trwa nabór na moje dwa, autorskie szkolenia grupowe:

1. Legal English Prawo umów dla polskich prawników poziom B2, które rozpocznie się 27.02. 2024, godz. 17:30-19:00 i potrwa przez 10 tygodni oraz

2. CONVERSATION for lawyers – CASE STUDY poziom B2, które rozpocznie się 27.02. 2024, godz. 19:15-20.15 i potrwa przez 5 tygodni.

Szkolenia odbywają się w bardzo kameralnym gronie (6 osób) i eksperckiej atmosferze.

Ilość uczestników jest bardzo ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla członków Izby krakowskiej przygotowałam specjalną zniżkę na hasło KRAKÓW cena obniża się o 10%.

Hasło należy wpisać w formularzu zapisu. Zniżka obowiązuje do 21 lutego 2024 do północy.

1. Program szkolenia zawodowego Legal English prawo umów:

1. Zawarcie umowy – terminologa: powtórzenie i rozszerzenie słownictwa branżowego.

2. Komparycja – porównanie umów polskich i anglosaskich, drafting.

3. Pełnomocnictwo – polskie przepisy w przekładzie, terminologia, drafting.

4. Polskie umowy nazwane – prawa i obowiązki stron, terminologia, quiz.

5. Typowe klauzule umowne (1) – boilerplate clauses, terminologia i struktura, drafting.

6. Typowe klauzule umowne (2) – boilerplate clauses, terminologia i struktura, drafting.

7. Naruszenie umowy i kara umowna – ćwiczenia tłumaczeniowe.

8. Umowa o zakazie konkurencji (Non-Competition Agreement) - praca na oryginalnej umowie.

9. Negocjowanie warunków umowy – ćwiczenie umiejętności miękkich.

10. Case study + Q&A + Review Quiz.

Koszt: 950 zł. brutto bez zniżki, 855 zł brutto ze zniżką.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu szkolenia zawodowego.

2. Program szkolenia zawodowego CONVERSATION for lawyers CASE STUDY:

Główny cel: maksymalizacja czasu poświęconego na możliwość wypowiedzi po angielsku w grupie i w parach czyli PRZEŁAMANIE BARIERY JĘZYKOWEJ!

1. 5 tematycznych spotkań-konwersacji opartych na konkretnym orzeczeniu sądu

2. Dziedziny prawa, których dotyczyć będą kazusy: prawo umów, prawo nieruchomości, prawo spółek, prawo deliktów oraz temat niespodzianka.

3. Powtórka podstawowego słownictwa związaną z określoną dziedziną prawa

4. Dla chętnych drobna praca domowa

5. Quizy + Q&A + słowniczek z każdych zajęć

Koszt: 425 zł. brutto bez zniżki, 382,5 zł brutto po zniżce.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu szkolenia zawodowego.

Zapisy: Kurs Legal English - Prawo Umów: https://jolantamarvany.com/step/kurs-prawo-umow-zapis/

1. Kurs legal English Conversation CASE STUDY:

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt: kontakt@jolantamarvany.com

I look forward to meeting you!

Jolanta Marvany - Roztoczyńska

YOUR Legal English Teacher