Konferencja: Upadłość konsumencka w praktyce sądów powszechnych - 16-17.12.2021

Szanowni Państwo,

w imieniu Instytutu Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego oraz Badań nad Niewypłacalnością Uczelni Łazarskiego w Warszawie serdecznie zapraszam radców prawnych oraz aplikantów do udziału w konferencji: Upadłość konsumencka w praktyce sądów powszechnych: https://www.praktykszkolenia.pl/produkty/bilety/upadlosc-konsumencka-w-praktyce-sadow-powszechnych-konferencja/

Przedmiotem konferencji jest analiza praktyki działania przepisów o upadłości konsumenckiej w kontekście realizowania celów prawa upadłościowego. Obowiązujące od 24 marca 2020 r. znowelizowane przepisy o postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej wywołują wiele rozbieżności orzeczniczych i interpretacyjnych. Podczas konferencji zostaną poruszone najistotniejsze problemy stosowania nowej regulacji, w tym również problemy związane z obowiązkiem stosowania od 1 grudnia 2021r. systemu teleinformatycznego obsługującego postępowanie upadłościowe.

program1617122021.pdf