Konferencja „Prawne wyzwania transformacji energetycznej w kierunku Green Dealu” - 9-11.06.2021

Szanowni Państwo,

W dniach 9-11 czerwca 2021 r. odbędzie się w formie online Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Prawne wyzwania transformacji energetycznej w kierunku Green Dealu” organizowana przez Stowarzyszenie „Z energią o prawie” oraz Studenckie Koło Naukowe Prawa Energetycznego „on/off” działające przy Katedrze Prawa i Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W ciągu dwóch pierwszych dni będziemy mieli możliwość wysłuchania prelekcji wygłoszonych przez ekspertów zawodowo związanych z sektorem energetycznym oraz prawem energetycznym. W ciągu trzeciego dnia przewidziany jest panel studencko-doktorancki. Panele konferencyjne obejmą takie tematy jak, problematyka regulacji sektora energetycznego na gruncie prawa międzynarodowego i krajowego, a także tematy związane z energetyką wiatrową na morzu i lądzie, energetyką wodną, energetyką wodorową, fotowoltaiką oraz zastosowaniem nowych technologii w energetyce.

Konferencja została objęta patronatem m.in. Parlamentu Europejskiego, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, a także innych podmiotów w swojej działalności związanych z szeroko pojętą energetyką.

W imieniu organizatorów pragnę serdecznie zaprosić do udziału w tym wydarzeniu.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie konferencji. Zapraszamy także do dołączenia do naszego wydarzenia na LinkedInie oraz Facebooku.

Udział w konferencji jest płatny. Opłata konferencyjna w zależności od wybranego pakietu wynosi od 150 zł do 300 zł.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.

Małgorzata Kamonciak
Koordynator ds. marketingu
Członek zarządu
Stowarzyszenia "Z energią o prawie"