Kurs e-learningowy: Practical English for Lawyers; C.H.Beck

01.10.2021

 

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie podpisała z Wydawnictwem C.H. Beck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umowę na korzystanie z kursu e-lerningowego Practical English for Lawyers.

Dzięki popisanej umowie zainteresowani radcowie prawni i aplikanci radcowscy wpisani na listę radców prawnych i aplikantów radcowskich prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie mają możliwość uzyskania nieodpłatnego dostępu do internetowego kursu e-learningowego Practical English for Lawyers na platformie e-learningowej Wydawnictwa C.H. Beck (www.e-learning.beck.pl) w okresie od dnia 1 października 2021 roku do dnia 30 września 2022 roku. Ukończenie kursu, potwierdzone certyfikatem, skutkuje dla radców prawnych uzyskaniem 20 punktów szkoleniowych.

Dostęp do Kursu zapewnią loginy oraz przypisane im indywidualne hasła, które zostaną rozesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej - aby zapisać się na kurs prosimy o wysłanie wiadomości na adres: e-learning@oirp.krakow.pl (podając swoje nazwisko, imię oraz adres e-mail a także numer wpisu na listę radców prawnych lub aplikantów radcowskich).

Przydatne linki