Kurs e-learningowy: Business English; C.H.Beck

25.08.2016

tmpZLiTnK.png

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie podpisała z Wydawnictwem C.H. Beck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umowę na korzystanie z kursu E-LEARNINGOWEGO Business English.

Dzięki popisanej umowie zainteresowani radcowie prawni i aplikanci radcowscy wpisani na listę radców prawnych i aplikantów radcowskich prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie mają możliwość uzyskania nieodpłatnego dostępu do internetowego kursu e-learningowego Business English na platformie e-learningowej Wydawnictwa C.H. Beck (www.e-learning.beck.pl) w okresie od dnia 1 września 2016 roku do dnia 31 sierpnia 2017 roku. Ukończenie kursu, potwierdzone certyfikatem, skutkuje dla radców prawnych uzyskaniem punktów szkoleniowych.

Dostęp do Kursu zapewnią loginy oraz przypisane im indywidualne hasła, które zostaną rozesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej - aby zapisać się na kurs prosimy o wysłanie wiadomości na adres: businessenglish@oirp.krakow.pl (podając swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail a także numer wpisu na listę radców prawnych lub aplikantów radcowskich).

 

Przydatne linki