Ogłoszenie Sądu Rejonowego dla Krakowa-Podgórza

Uprzejmie informujemy, że w IV Wydziale Ksiąg Wieczystych nasąpi zmiana funkcjonowania sekretariatu wydziału, dotycząca przeglądania akt spraw nierozpoznanych.

Od 8 maja 2019 roku przeglądanie akt spraw nierozpoznanych będzie możliwe po wcześniejszym zamówieniu akt (najpóźniej w dniu poprzedzającym). Akta sprawy będzie można zamówić osobiście (w pokoju K-14) lub telefonicznie (wyłącznie pod specjalnie w tym celu uruchomionym numerem telefonu 619 51 53).

Szczegółowa informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej Sądu Rejonowego dla Krakowa-Podgórza w Krakowie.

Jednocześnie informujemy, ze nie zmieniają się zasady przeglądania akt ksiąg wieczystych w czytelni - bez wcześniejszego zamawiania.