Angielski  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej

Dla społeczeństwa

Zaproszenie do składania ofert na usługę cateringową - Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prawne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych"


Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa (organizacja i przeprowadzenie) na którą składają się: ciepły posiłek: zupa + drugie danie mięsne/wegetariańskie + kawa/herbata + słodkie przekąski typu kruche ciastka lub owoce.


II edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego


Głosowanie potrwa od 24 września do 13 października 2017


Stanowisko Prezydium Rady OIRP w Krakowie z dnia 19.07.2017 roku w sprawie obowiązku respektowania niezależności sądów i niezawisłości sędziów


Wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec uzależnienia władzy sądowniczej od władzy wykonawczej lub ustawodawczej, a także wobec deprecjonowania znaczenia i autorytetu Sądu Najwyższego.


Komunikat w sprawie kontynuacji realizacji przez OIRP w Krakowie programu edukacji prawnej pro publico bono w krakowskich liceach.


Komunikat w sprawie kontynuacji realizacji przez OIRP w Krakowie programu edukacji prawnej pro publico bono w liceach Małopolski w I semestrze roku szkolnego 2017/2018 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie oraz VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.


Zmiana godzin pracy Biura OIRP w Krakowie


Uprzejmie informujemy, że od dnia 13 lutego 2017 roku Biuro OIRP w Krakowie będzie czynne w poniedziałki w godzinach od 9 do 17 a w pozostałe dni (tj. od wtorku do piątku) w godzinach od 8 do 16.Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa