Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Cykliczna audycja radiowa „Z PRAWEM NA TY”

Cykliczna audycja radiowa „Z PRAWEM NA TY”

Od października 2016 r. w ramach współpracy OIRP w Krakowie z Radiem Kraków radcowie prawni naszej Izby uczestniczą w nagraniach cyklicznej audycji „Z prawem na Ty” – prowadzonej przez red. Marzenę Florkowską i emitowanej co środę w paśmie „Przed Hejnałem”.

W każdym miesiącu poruszany jest inny zestaw tematów: w październiku omawialiśmy problemy prawa rodzinnego, w listopadzie – prawa spadkowego; w grudniu wyemitowany został cykl dotyczący praw konsumenta, w styczniu praw pacjenta i lekarza, w luty prawa pracy zaś w marcu omawiane były zagadnienia prawa podatkowego.

Audycja radiowa z udziałem członków naszego samorządu z jednej strony ma na celu podnoszenie świadomości prawnej społeczeństwa oraz popularyzację wiedzy na temat prawa, z drugiej zaś strony służy poszerzeniu wiedzy o zawodzie radcy prawnego i o świadczonej przez radców prawnych pomocy, przyczyniając się do wzrostu identyfikowalności zawodu radcy prawnego w świadomości społecznej.

Serdecznie zapraszamy radców prawnych do zgłaszania udziału w nagraniach audycji – ze wskazaniem obszaru wiedzy, który pozostaje w Państwa szczególnym zainteresowaniu.

Zgłoszenia takie można kierować na adres: k.kolary@oirp.krakow.pl

Wszystkie audycje można odsłuchać za pośrednictwem strony internetowej Radia Kraków: www.radiokrakow.pl

 

 

 

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa