Informacja o wyborze oferty - Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych"

29.09.2017
FunduszeEuKolor.jpg                             UniaEuKolor.jpg

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Informacja o wyborze oferty

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie uprzejmie informuje, że dokonano wyboru oferty w związku z zapytaniem ofertowym nr 1/POWER/2017 z dnia 22.09.2017 roku, na usługi cateringowe dla dwóch grup uczestników projektu  „Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.  Wybrano ofertę firmy CaterinGroup s.c. ul. Jodłowa 13, 30-252 Kraków.

Radca prawny
Dorota Olbrycht-Strzelecka

Kierownik projektu

Artykuły powiązane