Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Dzień Otwarty Notariatu

Dzień Otwarty Notariatu

Rada Izby Notarialnej w Krakowie zaprasza na jubileuszową – 10 już edycję poradniczo-edukacyjnej akcji DZIEŃ OTWARTY NOTARIATU, która w roku bieżącym odbywać się będzie pod hasłem: UCZCIWIE I BEZPIECZNIE. WARTO DBAĆ O SWÓJ MAJĄTEK – POROZMAWIAJ O TYM Z NOTARIUSZEM 30 listopada 2019 roku (sobota) w godz. 10.00 - 16.00 w hotelu Pałac Bonerowski (ul. Świętego Jana 1), osoby zainteresowane będą mogły zasięgnąć bezpłatnych informacji z obszaru wiedzy prawnej i kompetencji notariuszy. Otwarta formuła wydarzenia pozwala na poszerzenie wiedzy z zakresu różnorodnych spraw na co dzień załatwianych w każdej kancelarii notarialnej.

Cała akcja, której patronem lokalnym jest Urząd Miasta Krakowa, ma na celu podnoszenie poziomu świadomości prawnej mieszkańców Małopolski, a w szczególności nagłośnienie kwestii istotnych zmian w prawie, które zostały dokonane w ostatnim czasie.

 

Not1.jpg

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa