Szkolenie on-line nt. Tarczy antykryzysowej POWTÓRKA

Szanowni Państwo

Właśnie zakończyliśmy transmisję szkolenia on-line nt. Tarczy antykryzysowej prowadzonego przez dr Karola Kuliga.
Nie wszyscy chętni mogli uczestniczyć w szkoleniu ze względów technicznych (limit "pokoju" 500 osób), padło też wiele pytań wymagających analizy.

Powtórzenie wykładu odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00. Będzie to odtworzenie dzisiejszego szkolenia z nagrania, nie będzie więc możliwości zadawania pytań prowadzącemu.

Ponieważ możliwe, że wykład ponownie będzie się cieszył dużym zainteresowaniem nagranie zostanie odtworzone również w niedzielę o godzinie 16.

Adresy internetowe strony na której będzie prowadzony wykład dostępne są w osobnym artykule widocznym poniżej.

Artykuły powiązane

Tarcza antykryzysowa w praktyce – poradniki Ośrodka Badań, Studiów i Legislacji

Ośrodek Badań, Studiów i Legislacji KRRP przygotował dwa poradniki dotyczące praktycznych aspektów stosowania tzw. tarczy antykryzysowej.