Międzynarodowa konferencja pt. "Współczesne problemy finansów publicznych i dyscypliny finansów publicznych". Bukowina Tarzańska, 1-3.04.2020 r.

01.04.2020 - 03.04.2020

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zaplanowane na dzień 1-3 kwietnia 2020 roku szkolenie pt. „Współczesne problemy finansów publicznych i dyscypliny finansów publicznych”, zostaje ODWOŁANE.

Wstępnie zaplanowano nowy termin szkolenia na dzień 14-16 października 2020 r.

OIRP_logo_1.jpg              LOGOrio.png

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie oraz Regiona Izba Obrachunkowa w Krakowie

zapraszają na konferencję

„Współczesne problemy finansów publicznych i dyscypliny finansów publicznych”

Szkolenie odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia 2020 r. o godz. 18.30 w ośrodku "Grand Stasinda" w Bukowinie Tarzańskiej.

Pobyt w Hotelu Grand Stasinda Bukowina Tatrzańska, ul. Karpęciny 5a, obejmujący wszystkie koszty szkolenia wynosi:
  • w pokoju 1 osobowym - 850 zł za osobę,
  • w pokoju 2 osobowym - 720 zł za osobę.
Międzynarodową Konferencję objął hanorowym patronatem Pan Profesor Mariusz Golecki, Przewodniczący Głównej Komisji Orzekającej w Sprawach o Naruszenie Dyscypliny Finansów Publicznych oraz zatwierdził jej program, jako program szkolenia dla Członków Regionalnych Komisji Orzekających w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych.

Zgłoszenia (uzupełnioną kartę zgłoszeń) należy przesyłać na adres mailowy konferencjaBT2020@krakow.rio.gov.pl, w terminie do dnia 10 marca 2020 roku.

Radcowie prawni za udział w konferencji otrzymają 35 pkt. szkoleniowych!