Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Inne szkolenia

Inne szkolenia

Konferencja Dobrostan zwierząt. Przypadek psa - 21.10.2021


Miło jest nam zaprosić na konferencję Konferencja Dobrostan zwierząt. Przypadek psa, nad którą patronat objęła Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie.


Konferencja: "Harmonizacja podatku VAT w Unii Europejskiej – teraźniejszość i przyszłość" - 28-29.09.2021


Zakład Prawa Finansowego i Podatkowego oraz Centrum Badań nad VAT-em Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, we współpracy z Mazowieckim Oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, zapraszają na międzynarodową konferencję naukową: Harmonizacja podatku VAT w Unii Europejskiej – teraźniejszość i przyszłość.


III edycja Prawniczych Seminariów Doktorskich


Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk informuje, że jeszcze trwa rekrutacja na III edycję Prawniczych Seminariów Doktorskich.


Studia podyplomowe: Mediacja oraz alternatywne sposoby rozwiązywania sporów


Studia podyplomowe z zakresu mediacji oraz alternatywnych sposobów rozwiązywania sporów w ramach Wydziału Prawa i Administracji UJ


Konferencja: "Kryzys autorytetu – o potrzebie autorytetu w prawie i społeczeństwie" - 20.10.2021


Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza do wzięcia czynnego udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. Kryzys autorytetu – o potrzebie autorytetu w prawie i społeczeństwie. Obrady konferencji odbędą się 20 października 2021 roku w formule online.
 

XVI Forum Przetargów Publicznych - 11-13.10.2021


FORUM to największa w Polsce konferencja poświęcona praktyce funkcjonowania systemu zamówień publicznych. Już po raz szesnasty spotkamy się w gronie najlepszych ekspertów
i praktyków, aby przez trzy dni wspólnie omawiać problemy występujące podczas stosowania pzp


Szkolenia organizowane przez Center For American Studies


Center For American Studies zaprasza radców prawnych i aplikantów radcowskich do udziału w trzech synchronicznych i certyfikowanych szkoleniach online z ekspertami z Polski i Stanów Zjednoczonych.


Studia Podyplomowe „Zamówienia Publiczne” w Instytucie Nauk Prawnych PAN


Wykłady prowadzone będą przez wybitnych przedstawicieli nauki: pracowników INP PAN z Zakładu Prawa Prywatnego oraz praktyków zamówień publicznych z Urzędu Zamówień Publicznych, Krajowej Izby Odwoławczej oraz wiodących kancelarii prawnych.


Studia podyplomowe: „Psychiatria i psychologia sądowa”.


Celem studiów jest podniesienie kompetencji zawodowych w obszarze psychiatrii i psychologii wśród praktyków organów wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania. Szczególny nacisk położony jest na przeprowadzanie dowodów z opinii psychiatrycznych i psychologicznych, przesłuchanie świadków i ocenę ich wiarygodności, a także korzystanie z możliwości, jakie daje profilowanie kryminalistyczne.


Studia podyplomowe z prawa karnego 2021/2022


Podyplomowe Studia Zapobiegania Przestępczości Gospodarczej, Skarbowej i Przeciwko Mieniu edycja X


Konferencja: "O pojmowaniu prawa i prawoznawstwa" - online 25-26.11.2021


W imieniu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszamy Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową imienia Profesora Stanisława Czepity pt. „O pojmowaniu prawa i prawoznawstwa”. Wydarzenie będzie stanowić forum wymiany myśli przede wszystkim z zakresu teorii i filozofii prawa, socjologii prawa i polityki prawa oraz etyki i psychologii prawniczej. Druga edycja Konferencji odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2021 r. w formule zdalnej.


"Rachunkowość i podatki dla zawodów prawniczych" - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


W roku akademickim 2021/2022 planowane jest uruchomienie kolejnej edycji studiów podyplomowych „Rachunkowość i podatki dla zawodów prawniczych” realizowanych przy Katedrze Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.


Studia podyplomowe z prawa konkurencji w INP PAN


Instytut Nauk Prawnych PAN rozpoczął rekrutację na XI edycję tych Studiów. Zapisy są w toku. Termin zapisów upływa 11 października 2021 r. Studia mają charakter dwusemestralny. Zajęcia rozpoczynają się 23 października 2021 r., a kończą 18 czerwca 2022 roku. Studia są odpłatne i odbywają się w systemie 9 zjazdów weekendowych (sobotnio-niedzielnych).


Platforma szkoleniowa radców prawnych EAR


Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa o uruchomieniu przez OIRP w Warszawie ogólnokrajowej platformy szkoleniowej dla radców prawnych i aplikantów radcowskich i jednocześnie zaprosić Izby oraz wszystkich jej członków do korzystania z niej, a także do włączenia się w jej rozwój.


Szkoła Prawa Hiszpańskiego - rekrutacja do 5.10.2020


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Szkole Prawa Hiszpańskiego prowadzonej przez Ośrodek Koordynacyjny Szkół Praw Obcych na Wydziale Prawa i Administracji UJ.Stypendium IBA oraz Komisji Zagranicznej KRRP - stypendium dla radców prawnych/aplikantów do 35 roku życia


w wysokości równowartości 500 $, którzy uzyskają stypendium Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników IBA (International Bar Association)Studia podyplomowe Biznes.AI: Technologia, Prawo, Zastosowanie Sztucznej Inteligencji.


Zapraszamy na drugą edycję studiów podyplomowych Biznes.AI: Technologia, Prawo, Zastosowanie Sztucznej Inteligencji.


Studia podyplomowe Prawo Zamówień Publicznych


Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na kolejną edycję studiów podyplomowych Prawo Zamówień Publicznych


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa