Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Inne szkolenia

Inne szkolenia

Konferencja: O kształceniu prawników – diagnoza i wyzwania - online 27.01.2021


Konferencja ma stanowić przestrzeń do wymiany poglądów, zdiagnozowania problemów oraz zaproponowania własnej wizji kształcenia nowych pokoleń prawników.


Studia podyplomowe "Prawo Antykorupcyjne"


informujemy o przedłużeniu naboru na otwartą przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk III edycję Podyplomowych Studiów „Prawa Antykorupcyjnego” poświęconych zagadnieniom przeciwdziałania i zwalczania korupcj


Studia podyplomowe: „Prawo Ochrony Konsumentów”


Informujemy o przedłużeniu naboru na otwartą przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk III edycję Podyplomowych Studiów „Prawo Ochrony Konsumentów”


IT /AI Winter Law School


Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na IT /AI Winter Law School, która odbędzie się w dniach 11-14 lutego 2021 r. (on-line).


Zaproszenie na trzy webinaria programu TRALIM2 nt. prawa migracyjnego i azylu (Grecja, Włochy i Hiszpania) – zgłoszenia do 10.01.2021 r.


Zapisy trwają do niedzieli 10 stycznia 2021 r. do godz. 24.00, rejestracja możliwa jest jedynie pod linkiem: https://webinariatralim2.webankieta.pl/


Zaproszenie na kurs "Legal English for Scholars Made Easy!" - 22-24.01.2021 r.


Polecamy aplikować już dziś i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www (http://cfaspoland.org.). Opłata early bird obowiązuje tylko do 8 stycznia.


Zaproszenie do udziału w Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej (ARWiPS) - kwiecień 2021 r.


Akademia Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej to solidna dawka czysto praktycznej wiedzy, której nie uczy się na studiach czy w toku aplikacji prawniczych. Program adresowany jest tym samym do osób chcących podnieść swoje kompetencje i poczuć się pewniej na sali rozpraw.Ogólnopolska Konferencja Naukowa: Prawa Nieruchomości - Kraków 28-29.05.2020


Katedra Prawa Nieruchomości i Prawa Podatkowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Izba Notarialna w Krakowie zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Nieruchomości „Ustawa o własności lokali – stan de lege lata i postulaty de lege ferenda” Kraków, 28-29 maj 2021 r.


Szkoła Prawa Hiszpańskiego - rekrutacja do 5.10.2020


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Szkole Prawa Hiszpańskiego prowadzonej przez Ośrodek Koordynacyjny Szkół Praw Obcych na Wydziale Prawa i Administracji UJ.


Komisja Współpracy z Zagranicą zaprasza na kursy internetowe opracowane przez Program HELP Rady Europy


Komisja Współpracy z Zagranicą zaprasza na kursy internetowe opracowane przez Program HELP (Edukacja z praw człowieka dla prawników) Rady Europy.Stypendium IBA oraz Komisji Zagranicznej KRRP - stypendium dla radców prawnych/aplikantów do 35 roku życia


w wysokości równowartości 500 $, którzy uzyskają stypendium Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników IBA (International Bar Association)Studia podyplomowe Biznes.AI: Technologia, Prawo, Zastosowanie Sztucznej Inteligencji.


Zapraszamy na drugą edycję studiów podyplomowych Biznes.AI: Technologia, Prawo, Zastosowanie Sztucznej Inteligencji.


Studia podyplomowe Prawo Zamówień Publicznych


Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na kolejną edycję studiów podyplomowych Prawo Zamówień Publicznych


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Konferencja: „Służebności na obszarach wiejskich" - 15.01.2021


Koło Naukowe Gospodarki Nieruchomościami, Prawa Rolnego i Ochrony Środowiska UAM serdecznie zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową pod tytułem „Służebności na obszarach wiejskich", która odbędzie się 15 stycznia 2021 roku (piątek)


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Zaproszenie na wykład online nt. aktualnych aspektów prawnych i politycznych Brexitu - 11.01.2021 r.


Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 11 stycznia br. o godz. 18.00, udział jest bezpłatny. Organizatorem spotkania online jest Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wykład Profesora Adama Łazowskiego "Beginning of a beautiful friendship? Od członkostwa do stowarzyszenia z Unią Europejską" - 11.01.2021


Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na wykład Profesora Adama Łazowskiego "Beginning of a beautiful friendship? Od członkostwa do stowarzyszenia z Unią Europejską"


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Webinarium nt: „Brexit – co dalej z Twoim znakiem towarowym i wzorem przemysłowym w UE" - 18.12.2020 r.


Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w webinarium, które poprowadzi Paulina Uszyńska-Rzewuska, ekspert z Departamentu Znaków Towarowych Urzędu Patentowego RP.​


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa