Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Inne szkolenia

Inne szkolenia

Konferencja "Kobiety w czasach wojny - rola prawniczek" - 13.12.2022


Konferencja on-line - wydarzenie z okazji Europejskiego Dnia Prawnika i Dnia Praw Człowieka


Szkolenia organizowane przez Center For American Studies


Center For American Studies zaprosza radców prawnych i aplikantów radcowskich z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie do udziału w weekendowym szkoleniu z prof. Cecily Baskir (absolwentką Yale, Princeton i Georgetown) Legal Writing & Legal Analysis oraz 3-godzinnym kursie Secured Transactions z Valerym Loumberem


Studia podyplomowe: PRAWO EGZEKUCJI SĄDOWEJ


Studia podyplomowe z zakresu egzekucji sądowej (komorniczej) organizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Oczywiście w dużej mierze będą one poświęcone zmianom k.p.c. wprowadzanym w ostatnich latach. Aby ułatwić udział w zajęciach Studentom z całej Polski, studia będą prowadzone w formie zdalnej (online) z wykorzystaniem platformy MS Teams. Zajęcia będą prowadzone przez najwybitniejszych specjalistów z zakresu postępowania egzekucyjnego z całego kraju. Prowadzący są z jednej strony wykładowcami akademickimi (profesorami, doktorami), z drugiej zaś strony - praktykami zajmującymi się na co dzień egzekucją sądową. Gorąco zachęcam do udziału!


Szkolenie dla prawników i sędziów dotyczące alternatyw dla detencji dzieci - 30.09.2022


Serdecznie zapraszamy na szkolenie krajowe dla prawników i sędziów dotyczące alternatyw dla detencji dzieci w ramach projektu CADRE.  Szkolenie odbędzie się 30 września 2022 r. online oraz w Hotelu Regent w Warszawie.


Kurs prawniczego języka ukraińskiego


Zapraszamy na nieodpłatne zajęcia z prawniczego języka ukraińskiego, organizowane w ramach Szkoły Prawa Ukraińskiego OKSPO WPiA UJ


Podyplomowe Studia Prawa Podatkowego


Zapraszamy na 28 edycję Podyplomowych Studiów Prawa Podatkowego, organizowanych przez Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego


Bezpłatny cykl szkoleń Akademia Wiedzy – Prawnik 360°


W ramach Akademii odbędą się 3 szkolenia: 1. Transformacja cyfrowa w branży prawniczej. Czy rzeczywiście taka straszna? – 3 października 2022 r., godz. 15.00 - Prelegent Kamila Kurkowska; 2. Lepiej liczyć, więcej zarabiać. Jak podnieść efektywność finansową kancelarii? – 9 listopada 2022 r., godz. 15.00 - Prelegent Hubert Sommerrey; 3. Efektywny prawnik - jak zwiększyć dochodowość, skuteczność i zadowolenie prawników + 1020 powodów czemu warto być efektywnym. - 7 grudnia 2022 r. – Prelegent Marcin Nowakowski.


I Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Prawników Akademickich


Projekt adresowany jest do P.T. Prawników odpowiedzialnych za obsługę prawną uczelni oraz instytutów naukowych i badawczych. Zakres tematyczny koncentruje się wokół przepisów ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce


System teleinformatyczny do obsługi postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych


W imieniu Instytutu Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego oraz Badań nad Niewypłacalnością Uczelni Łazarskiego w Warszawie serdecznie zapraszamy radców prawnych oraz aplikantów do odtworzenia nagrania spotkania: System teleinformatyczny do obsługi postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych, które odbyło się 01.12.2021 r., na którym wraz z radcą prawnym Bartoszem Sierakowskim przedstawiliśmy podstawowe funkcjonalności systemu i pokazaliśmy jak pracować na koncie. 


Platforma szkoleniowa radców prawnych EAR


Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa o uruchomieniu przez OIRP w Warszawie ogólnokrajowej platformy szkoleniowej dla radców prawnych i aplikantów radcowskich i jednocześnie zaprosić Izby oraz wszystkich jej członków do korzystania z niej, a także do włączenia się w jej rozwój.


Szkoła Prawa Hiszpańskiego - rekrutacja do 5.10.2020


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Szkole Prawa Hiszpańskiego prowadzonej przez Ośrodek Koordynacyjny Szkół Praw Obcych na Wydziale Prawa i Administracji UJ.Stypendium IBA oraz Komisji Zagranicznej KRRP - stypendium dla radców prawnych/aplikantów do 35 roku życia


w wysokości równowartości 500 $, którzy uzyskają stypendium Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników IBA (International Bar Association)Studia podyplomowe Biznes.AI: Technologia, Prawo, Zastosowanie Sztucznej Inteligencji.


Zapraszamy na drugą edycję studiów podyplomowych Biznes.AI: Technologia, Prawo, Zastosowanie Sztucznej Inteligencji.


Studia podyplomowe Prawo Zamówień Publicznych


Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na kolejną edycję studiów podyplomowych Prawo Zamówień Publicznych


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

„Sytuacja prawniczek w Polsce. Jak jest i co możemy z tym zrobić”


Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie serdecznie zaprasza w imieniu organizatorów na I spotkanie prawniczek w Krakowie „Sytuacja prawniczek w Polsce. Jak jest i co możemy z tym zrobić”, które odbędzie się dnia 28 Listopada 2022.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Webinarium: “Exploring the role of lawyers in relation to whistleblowing in the European Union” - 29.11.2022


European Lawyers Foundation zaprasza na webinarium: “Exploring the role of lawyers in relation to whistleblowing in the European Union”


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kurs „Prawne i techniczne aspekty cyberbezpieczeństwa”


Zapraszamy na drugą edycję kursu „Prawne i techniczne aspekty cyberbezpieczeństwa” organizowanego przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie.  


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa