Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Inne szkolenia

Inne szkolenia

Szkolenie „Subsidio Venire”


Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie  we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska serdecznie zaprasza radców prawnych, na szkolenie, które odbędzie się w dniach 11-14.05.2023r. w hotelu Bachleda Kasprowy w Zakopanem


"Power Up your Business in Małopolska 3" - 27-28.03.2023


W dniach 27 i 28 marca 2023 r. w Krakowie oraz Nowym Sączu Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. będzie gościć przedsiębiorców z Ukrainy. To wyjątkowa okazja do bezpośredniego spotkania z przedsiębiorcami działającymi na terenie kraju, który od ponad roku stawia opór najeźdźcy i już w tej chwili przygotowuje się do realizacji największego planu odbudowy w historii powojennej Europy.


„Człowiek – Gospodarka – IT. Nauki prawne wobec innych nauk społecznych” - 28.03.2023


Forum Prawa Mediów Elektronicznych jest konferencją organizowaną przez naukowców oraz przedstawicieli praktyki zainteresowanych prawem mediów elektronicznych. Wydarzenie stanowi cykliczne forum wymiany przemyśleń i doświadczeń pomiędzy wybitnymi naukowcami i praktykami zainteresowanymi zagadnieniami dotyczącymi prawa mediów elektronicznych.


Zapraszamy do śledzenia zmian w prawie podatkowym!


Co tydzień, w każdą środę tygodnia, w ramach spotkań z Ekspertami MISP przybliżamy Państwu bieżące informacje prawno-podatkowe. Spotkania odbywają się online oraz są bezpłatne. Wszystkie wydarzenia skupiamy na naszym koncie YouTube w formie poradników video. Dlatego jeśli nie mają Państwo czasu lub okazji uczestniczyć w spotkaniach na żywo, zawsze można je odtworzyć na naszym kanale YouTube.


Szkoła IT dla Prawników


Zapraszamy na III edycję Szkoły IT dla prawników organizowaną przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie, pod patronatem OIRP Kraków.


Konferencja: „Prawo rodzinne i opiekuńcze w obrocie prawnym ze Zjednoczonym Królestwem” - Kraków 18-19.05.2023


Stowarzyszenie Urzędników Stanu Cywilnego RP zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji na temat: „Prawo rodzinne i opiekuńcze w obrocie prawnym ze Zjednoczonym Królestwem”, zorganizowanej przy wsparciu naukowym Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie konferencji zostaną przedstawione najciekawsze zagadnienia dotyczące wzajemnych relacji Polski i Zjednoczonego Królestwa na gruncie prawa rodzinnego i opiekuńczego z punktu widzenia nauki oraz praktyki. Podczas konferencji zostaną omówione zagadnienia związane z transkrypcją aktów stanu cywilnego, ustaleniem i zaprzeczeniem ojcostwa, adopcją, uzgodnieniem płci, rozwiązaniem małżeństwa przez rozwód, zmianą imienia i nazwiska oraz władzą rodzicielską. 


Konferencja: „Sprawy dyscyplinarne nauczycieli akademickich – problemy i wyzwania prawno – ekonomiczne” - 1.06.2023


Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego organizuje Konferencję Naukową: „Sprawy dyscyplinarne nauczycieli akademickich – problemy i wyzwania prawno – ekonomiczne”, która odbędzie się w dniu 1 czerwca 2023 roku.


IX edycja konferencji naukowej z cyklu "Biznes, administracja, bezpieczeństwo" - Jastrzębia Góra, 10–12 maja 2023


W ostatnich latach życie Europy i świata zakłócił wstrząs pandemiczny oraz kryzys wojenny na Ukrainie. Towarzyszyły im i wciąż towarzyszą inne zjawiska oceniane jako niekorzystne dla ogólnej stabilności procesów społeczno-ekonomicznych, których skutki stały się już odczuwalne globalnie.


Zaproszenie na "VII MIĘDZYNARODOWY KONGRES PSYCHIATRII SĄDOWEJ" - Łódź, 26-27 maj 2023


Zapraszamy na kolejny, już 7 Międzynarodowy Kongres Psychiatrii Sądowej, który odbędzie się w Łodzi w dniach 26-27 maja 2023 roku. Okres pandemii zmienił bardzo wiele, a czas związany z sytuacja na Ukrainie wymaga przewartościowania jeszcze większej liczby spraw. Niezmiennie jednak wyzwania psychiatrii sądowej pozostają cały czas aktualne.


Center For American Studies zaprasza na szkolenia


Stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS) mam wielką przyjemność zaprosić członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie do udziału w szkoleniach  Legal Drafting in English Made Easy z prof. Christopherem Kelley (Arkansas School of Law) oraz szkoleniu Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age z ekspertką z dziedziny prawa własności intelektualnej, prof. Ofodile (alumną Harvard Law School). Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie wieczorowym na intuicyjnej platformie Zoom.


Stowarzyszenie Center For American Studies (CFAS) zaprasza na szkolenia.


Zaproszenie na szkolenie "Client Interviewing & Witness Questioning for Lawyers" z amerykańskim prawnikiem i profesorem prawa (absolwentem Cornell) oraz szkolenie pt. "Co grozi za błąd medyczny. Zasady odpowiedzialności karnej, cywilnej i zawodowej".


Szkolenia Subsidio Venire w I poł. 2023


Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie  we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska serdecznie zaprasza radców prawnych, na cykl szkoleń, które w pierwszej połowie 2023r. zaplanowała w urokliwych miejscach naszego kraju w Krynicy Zdrój, w Zakopanem oraz w Kołobrzegu.


Szkolenie: „Rodzaje przysposobień w świetle Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego i ich wykonanie w rejestrze stanu cywilnego na podstawie orzeczeń sądu" - 23.02.2023


Stowarzyszenie Urzędników Stanu Cywilnego Rzeczypospolitej Polskiej Oddział Nadmorski ma przyjemność przedstawić Państwu propozycję szkolenia dla radców prawnych i adwokatów zajmujących się procedurą przysposobienia oraz dla pracowników ośrodków adopcyjnych.Projekt: "Szkoła Doskonalenia Praktyków Prawa. Detencja migracyjna"


Stowarzyszenie Interwencji Prawnej organizuje pilotażowy projekt "Szkoła Doskonalenia Praktyków Prawa. Detencja migracyjna", finansowany przez Danish Refugee Council, patronat nad Szkołą objęła Komisja Praw Człowieka przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.


Szkolenie dla prawników i sędziów dotyczące alternatyw dla detencji dzieci - 30.09.2022


Serdecznie zapraszamy na szkolenie krajowe dla prawników i sędziów dotyczące alternatyw dla detencji dzieci w ramach projektu CADRE.  Szkolenie odbędzie się 30 września 2022 r. online oraz w Hotelu Regent w Warszawie.


Platforma szkoleniowa radców prawnych EAR


Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa o uruchomieniu przez OIRP w Warszawie ogólnokrajowej platformy szkoleniowej dla radców prawnych i aplikantów radcowskich i jednocześnie zaprosić Izby oraz wszystkich jej członków do korzystania z niej, a także do włączenia się w jej rozwój.


Szkoła Prawa Hiszpańskiego - rekrutacja do 5.10.2020


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Szkole Prawa Hiszpańskiego prowadzonej przez Ośrodek Koordynacyjny Szkół Praw Obcych na Wydziale Prawa i Administracji UJ.Stypendium IBA oraz Komisji Zagranicznej KRRP - stypendium dla radców prawnych/aplikantów do 35 roku życia


w wysokości równowartości 500 $, którzy uzyskają stypendium Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników IBA (International Bar Association)


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa