Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Inne szkolenia

Inne szkolenia

Studia podyplomowe "Inspektor Ochrony Danych"


Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach zaprasza na czwartą edycję  studiów podyplomowych Inspektor Ochrony Danych (IOD), realizowanych przy współpracy z kancelarią Maruta Wachta oraz kwartalnikiem „ABI EXPERT”.


Kraków Intellectual Property Law Summer School - Kraków, 14-18.09.2020 r.


Uniwersytet Jagielloński – Wydział Prawa i Administracji oraz Katedra Prawa Własności Intelektualnej serdecznie zapraszają do uczestnictwa w сzwartej edycji Kraków Intellectual Property Law Summer School – szkoły letniej prawa własności intelektualnej, która w tym roku wyjątkowo odbędzie online w dniach 14-18 września 2020 r.


Komisja Współpracy z Zagranicą zaprasza na kursy internetowe opracowane przez Program HELP Rady Europy


Komisja Współpracy z Zagranicą zaprasza na kursy internetowe opracowane przez Program HELP (Edukacja z praw człowieka dla prawników) Rady Europy.Stypendium IBA oraz Komisji Zagranicznej KRRP - stypendium dla radców prawnych/aplikantów do 35 roku życia


w wysokości równowartości 500 $, którzy uzyskają stypendium Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników IBA (International Bar Association)


ZMIANA TERMINU - Konferencja: TAJEMNICA ZAWODOWA PRAWNIKÓW, LEKARZY I DZIENNIKARZY - Radom 20.03.2020


W związku z istniejącym w Polsce zagrożeniem epidemiologicznymi nformujemy wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji, że wydarzenie to zostało przeniesione na październik 2020 roku


ZMIANA TERMINU - Konferencja „Ustawa o własności lokali - stan de lege lata i postulaty de lege ferenda” - 24-25 kwietnia 2020


W związku z Zarządzeniem Rektora odwołano wydarzenia o charakterze otwartym, termin konferencji uległ zmianie. Nowy termin to: 23-24 październik 2020 r. (piątek-sobota).Saturday School zaprasza radców prawnych i aplikantów na kurs Legal English for Polish Lawyers


Szkoła języka angielskiego prawniczego Saturday School serdecznie zaprasza radców prawnych i aplikantów OIRP w Krakowie na wyspecjalizowane kursy Legal English


Studia podyplomowe Biznes.AI: Technologia, Prawo, Zastosowanie Sztucznej Inteligencji.


Zapraszamy na drugą edycję studiów podyplomowych Biznes.AI: Technologia, Prawo, Zastosowanie Sztucznej Inteligencji.


Studia podyplomowe Prawo Zamówień Publicznych


Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na kolejną edycję studiów podyplomowych Prawo Zamówień Publicznych


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Zaproszenie do udziału w XIII Forum Przedsiębiorców (online). Udział bezpłatny! 29.06.2020 r.


 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w XIII Forum Przedsiębiorców: Mało(Polska) odpowiedź na kryzys. Wsparcie – Solidarność – Współpraca.

 


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Arbitraż i mediacja w teorii i w praktyce - 26.06.2020 r.


Informujemy, że tegoroczna konferencja "Arbitraż i mediacja w teorii i w praktyce", objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odbędzie się w formule On-Line w dniu 26.06.2020 od godziny 9:00 (czasu warszawskiego).


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Webinarium "Robot Lawyers & Virtual Law Firms" - 16.06.2020


We wtorek 16 czerwca br. o godz. 16.30 odbędzie się webinarium pt. "Robot Lawyers & Virtual Law Firms". Organizatorami wydarzenia są komisje zagraniczne przy okręgowych izbach radców prawnych we Wrocławiu i Opolu oraz Komisja Zagraniczna KRRP.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Zaproszenie na webinaria Komisji Praw Człowieka KRRP i PTPA


Komisja Praw Człowieka Krajowej Rady Radców Prawnych i Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego serdecznie zapraszają na cykl bezpłatnych webinariów pt. „Środowisko prawnicze na straży praw człowieka”.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Tarcza 3.0 - bezpłatne Spotkanie z Ekspertem - 21.05.2020 godz. 15:00


Małopolski Instytut Studiów Podatkowych zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym wydarzeniu z cyklu SPOTKANIA Z EKSPERTEM organizowanym przez doświadczonych doradców.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Szkolenie on-line "Subwencje z Tarczy Finansowej PFR" - 12.05.2020 g.15:00


Małopolski Instytut Studiów Podatkowych zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu z cyklu SPOTKANIA Z EKSPERTEM organizowanym przez doświadczonych doradców.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

„Tarcza 1.0. oraz 2.0. – osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą zatrudniająca pracowników lub zleceniobiorców oraz mikroprzedsiebiorca – dofinansowania, ZUS” - 04.05.2020


Małopolski Instytut Studiów Podatkowych zaprasza na wydarzenie z cyklu SPOTKANIA Z EKSPERTEM. Spotkanie poprowadzi Radca Prawny Anna Stokłosa.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Global Legal Hackathon – branża prawnicza w czasach Covid-19


Informujemy, że w poniedziałek 27 kwietnia br. rozpoczęła się międzynarodowa inicjatywa o nazwie Global Legal Hackathon. Projekt potrwa do 17 maja br. i przebiegać będzie pod hasłem: „Uwolnij talent i kreatywność globalnej branży prawniczej, aby wspólnie znaleźć innowacyjne rozwiązania służące najpilniejszym wyzwaniom prawnym, regulacyjnym oraz tym, z którymi mierzy się społeczeństwo obywatelskie, a jakie stwarza współczesny globalny kryzys, który ogarnął świat”.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Webinar "Procedura udzielania cudzoziemcom ochrony międzynarodowej" 30.04.2020


Podobnie jak w roku ubiegłym, w imieniu Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć przekazujemy zaproszenie do udziału w bezpłatnym webinarze na temat procedury udzielania cudzoziemcom ochrony międzynarodowej, które odbędzie się 30 kwietnia o godz. 11.00.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa