Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Konkurs na Międzynarodową Nagrodę dla Najlepszego Przyszłego Prawnika

Konkurs na Międzynarodową Nagrodę dla Najlepszego Przyszłego Prawnika

Szanowni Państwo,

 

Na prośbę AIJA-International Association of Young Lawyers przekazujemy Państwu informację i zaproszenie do udziału w konkursie ogłoszonym przez tę organizację:

Z ponad 4,000 członkami w ponad 90 krajach AIJA-International Association of Young Lawyers jest jedynym globalnym stowarzyszeniem poświęconym prawnikom prywatnych praktyk i doradcom w wieku 45 lat i poniżej.

AIJA prowadzi obecnie konkurs na Międzynarodową Nagrodę dla Najlepszego Przyszłego Prawnika. W tym roku zapraszamy studentów prawa i absolwentów (którzy ukończyli studia po 31 sierpnia 2018 r.) do złożenia pisemnego eseju w języku angielskim o tematyce różnorodności. Temat szczegółowo przedstawiony jest na stronie internetowej: https://awards.aija.org, z terminem składania wniosków do 30 lipca.


Konkurs jest bezpłatny, a zwycięzca zostanie wyróżniony: bezpłatnym członkostwem AIJA do 2023 r., publikacją imienia i eseju zwycięzcy na kanałach AIJA oraz zaproszeniem do bezpłatnego udziału w jednej z następnych konferencji AIJA lub na Międzynarodowy Kongres Młodych Prawników, wybrany przez AIJA.

https://awards.aija.org/?fbclid=IwAR09q0X-aPB8pYH3w5lEPtY2z7CAc4lIPccHa9IoXTBiHcoq6eMCTVeBeHM

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa