Konkurs na Międzynarodową Nagrodę dla Najlepszego Przyszłego Prawnika

20.06.2020

Szanowni Państwo,

 

Na prośbę AIJA-International Association of Young Lawyers przekazujemy Państwu informację i zaproszenie do udziału w konkursie ogłoszonym przez tę organizację:

Z ponad 4,000 członkami w ponad 90 krajach AIJA-International Association of Young Lawyers jest jedynym globalnym stowarzyszeniem poświęconym prawnikom prywatnych praktyk i doradcom w wieku 45 lat i poniżej.

AIJA prowadzi obecnie konkurs na Międzynarodową Nagrodę dla Najlepszego Przyszłego Prawnika. W tym roku zapraszamy studentów prawa i absolwentów (którzy ukończyli studia po 31 sierpnia 2018 r.) do złożenia pisemnego eseju w języku angielskim o tematyce różnorodności. Temat szczegółowo przedstawiony jest na stronie internetowej: https://awards.aija.org, z terminem składania wniosków do 30 lipca.


Konkurs jest bezpłatny, a zwycięzca zostanie wyróżniony: bezpłatnym członkostwem AIJA do 2023 r., publikacją imienia i eseju zwycięzcy na kanałach AIJA oraz zaproszeniem do bezpłatnego udziału w jednej z następnych konferencji AIJA lub na Międzynarodowy Kongres Młodych Prawników, wybrany przez AIJA.

https://awards.aija.org/?fbclid=IwAR09q0X-aPB8pYH3w5lEPtY2z7CAc4lIPccHa9IoXTBiHcoq6eMCTVeBeHM

Przydatne linki