Szkolenie dla Pełnomocników INTERNATIONAL COMMERCIAL ARBITRARION, Kraków, 4.03.2011r.

14.01.2011

Szkolenie dla Pełnomocników INTERNATIONAL COMMERCIAL ARBITRARION - 4 marca 2011 rok

Uprzejmie informuję, że w ramach współpracy nawiązanej  przez naszą Izbę z  Sądem arbitrażowym  przy PKPP Lewiatan w dniu 4 marca 2011 roku w naszej Izbie (Kraków, ul. Fr. Nullo 8/4) odbędzie się szkolenie w zakresie międzynarodowego arbitrażu handlowego adresowane do pełnomocników stron.

Szkolenie przeprowadzą praktycy z Chartered Institute of Arbitators:  William McLaughlin i Stuart Ness oraz Wiceprezes Sądu Arbitrażowego dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz.

Liczba uczestników szkolenia jest ograniczona. W szkoleniu może wziąć udział 10 osób (kobiety i mężczyźni).

Szkolenie przewidziane jest dla radców prawnych pełniących funkcje in-house lawyers (zatrudnionych na etatach i spoza kancelarii radcowskich)

Szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Informacji udziela:

Agnieszka Różalska