Zasady udziału w wykładach szkoleniowych transmitowanych online.

ZASADY UDZIAŁU W WYKŁADACH SZKOLENIOWYCH
TRANSMITOWANYCH ONLINE

1. Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie („OIRP w Krakowie”) umożliwia udział w „wykładach szkoleniowych online”. „Wykładami szkoleniowymi online” są wybrane wykłady, które odbywają się w tematach, terminach i godzinach zgodnie z harmonogramem szkoleń OIRP w Krakowie. Informacje nt. „wykładów szkoleniowych online” będą udostępniane do wiadomości na stronie oirp.krakow.pl/szkolenia-i-konferencje.
  2. Uczestnikiem „wykładów szkoleniowych online” organizowanych przez OIRP w Krakowie może być radca prawny oraz aplikant radcowski.
  3. Każdy zarejestrowany „wykład szkoleniowy online” dostępny jest dla uczestnika po zalogowaniu w Extranecie. W trakcie „wykładu szkoleniowego online”  istnieje możliwość zadawania pytań za pośrednictwem funkcji „chat” w aplikacji szkoleniowej.
  4. Udział w „wykładzie szkoleniowym online” zgodnie z opisanymi zasadami uprawnia uczestnika do uzyskania punktów szkoleniowych, przyznawanych zgodnie z uchwałą Nr 301/XI/2021 Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych z 23 września 2021 roku w sprawie Regulaminu zasad wypełniania obowiązku doskonalenia zawodowego przez radców prawnych i zadań organów samorządu służących zapewnieniu przestrzegania tego obowiązku.
  5. Z tytułu udziału w całym „wykładzie szkoleniowym online” uczestnik może otrzymać taką liczbę punktów szkoleniowych jaka została wskazana w ogłoszeniu. Punkty szkoleniowe w przypadku radców prawnych należących do OIRP w Krakowie naliczane będą automatycznie bez konieczności składania przez uczestnika odrębnego wniosku.
    W przypadku radców prawnych spoza OIRP w Krakowie, po zaliczeniu szkolenia zaświadczenia zostaną przesłane do właściwych Izb Radów Prawnych.
  6. Warunkiem uzyskania punktów szkoleniowych za udział w „wykładzie szkoleniowym online” jest prawidłowe reagowanie na losowo pojawiające się w trakcie szkolenia monity menadżera obecności.
  7. Problemy techniczne związane z funkcjonowaniem „wykładów szkoleniowych online” powinny być zgłaszane za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: elearning@oirp.krakow.pl.

patrz również: https://oirp.krakow.pl/o-izbie/polityka-prywatnosci/

Informacja o przetwarzaniu danych - uczestnicy webinariów