Webinarium „Umowy o roboty budowlane w ramach nowego prawa zamówień publicznych” - 16.12.2020 r.

Komisja d/s szkoleń Rady OIRP w Krakowie informuje, że

w dniu 16 grudnia  2020 r. (środa)

od godz. 17:00 do 20:00 odbędzie się szkolenie w formie zdalnej:

Wykładowca: Sędzia Sądu Rejonowego w Tarnowie Zbigniew Miczek

Założenia wykładu :

1. Nowe Prawo Zamówień Publicznych (PZP) – ogólna charakterystyka zmian
  2. Zagadnienia intertemporalne PZP
  3. Zawieranie umów w ramach PZP
  4. Stosunek Kodeksu Cywilnego do PZP
  5. Zabezpieczenie wykonania umów w ramach PZP
  6. Zmiana umów zawartych w ramach PZP
  7. Zakończenie trwania umów w ramach PZP
  8. wykonanie umowy;
  9. odstąpienie od umowy;
  10. unieważnienie umowy;
  11. Podwykonawstwo umów zawartych w ramach PZP
  12. Umowa o roboty budowlane w ramach PZP
  13. elementy umowy;
  14. wynagrodzenie;
  15. podwykonawstwo;

Link do logowania zostanie udostępniony we wtorek 15 grudnia 2020 r.

Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 8 punktów szkoleniowych.

Punkty zostaną odnotowane w Extranecie na kontach uczestników według otrzymanej przez Biuro Izby  od operatora systemu listy uczestników z odnotowaną obecnością .

System odnotowuje czas uczestniczenia w szkoleniu oraz sprawdza obecność w trakcie trwania szkolenia za pomocą wyskakującego okienka, które wymaga reakcji - potwierdzenia obecności podczas całego szkolenia.

Preferowany zestaw gwarantujący dobrą jakość odbioru to:

• przeglądarka: Chrome
  • system: Windows 10
  • Internet: stabilne minimum 2 Mb/s / 2 Mb/s (czyli 2 Mb/s zarówno przy ściąganiu danych (download) jak i wysyłaniu (upload) (można to sprawdzić np. na stronie speedtest.pl - pomiaru proszę dokonać wielokrotnie i najlepiej przy dodtkowym obciążeniu czyli np. podczas odtwarzania filmu na youtube)).

Jeżeli nie posiadają Państwo powyższego zestawu, można uruchomić link do szkolenia w innej przeglądarce, na dowolnym sprzęcie (który ma kamerę, mikrofon i głośniki (słuchawki)).

Modyfikowanie, kopiowanie, dystrybucja, przekazywanie, wyświetlanie, przesyłanie, przedrukowywanie, sublicencjonowanie, tworzenie zbiorczych prac z materiałów i informacji prezentowanych na szkoleniu, a także odsyłanie i sprzedaż tych materiałów nie jest dopuszczalne.

Artykuły powiązane

Webinarium: „Umowy o roboty budowlane w ramach nowego prawa zamówień publicznych" - 16.12.2020 - link
15.12.2020