Szkolenie „Zmiany w umowach zlecenia i kontroli PIP (minimalne wynagrodzenie , ewidencja godzin pracy, nowe uprawnienia PIP), umowy o dzieło (kontrola ZUS i PIP), samo zatrudnienie”

12.05.2017

Komisja d/s Szkoleń Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie informuje, że w dniu 12 maja 2017 r. (piątek) od godz. 16:00 do godz.19:00 w Nowym Sączu przy ul. Narutowicza 2 w sali konferencyjnej Związku Nauczycielstwa Polskiego odbędzie się szkolenie:

„Zmiany w umowach zlecenia i kontroli PIP (minimalne wynagrodzenie , ewidencja godzin pracy, nowe  uprawnienia PIP), umowy o dzieło (kontrola ZUS i PIP), samo zatrudnienie”

Szkolenie poprowadzi radca prawny Pani Anna Stokłosa. Za udział w szkoleniu radcowie prawni otrzymają 8 punktów szkoleniowych.