Szkolenie: "Wywieranie wpływu podczas spotkania w praktyce radcy prawnego" - 16.11.2021

16.11.2021

Komisja d/s promocji, integracji i współpracy zagranicznej Rady OIRP w Krakowie informuje,

że w dniu 16 listopada 2021 r. (wtorek) w godz. 17:00 do godz. 20:00

na platformie GetResponse (on-line) odbędzie się szkolenie pt.:

„WYWIERANIE WPŁYWU PODCZAS SPOTKANIA W PRAKTYCE RADCY PRAWNEGO

W PROGRAMIE:

1. Słowa „kwiaty” i słowa „kolce”. Przeformułowania narracji w kierunku eliminowania słów, zwrotów, które wzmacniają opór.

2. Nastawienie do osoby, sytuacji, własnej roli w procesie negocjowania – czyli kilka słów o „samospełniającej się przepowiedni”.

3. Techniki łagodzące, pozwalające klientowi na wycofanie się z niewłaściwego zachowania.

4. Techniki przekonywania w celu osłabienia oporu rozmówcy.

Szkolenie poprowadzi Pani Małgorzata Cużytek trener umiejętności społecznych z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany trener metodologii Extended DISC oraz Treningu Zastępowania Agresji (ART), coach, mediator. Ukończyła studia podyplomowe z Zarzadzania Zasobami Ludzkimi, Szkołę Trenerską „Akademia Mistrzów Treningu”, Szkołę Coachingu oraz studia doktoranckie (Instytut Psychologii UJ). Trenerka pisze o sobie: “Ważna jest dla mnie samoskuteczność, dlatego stawiam przede wszystkim na praktyczne działania „tu I teraz”. Mam umiejętność wyjaśniania złożonych zagadnień psychologicznych w prosty, przystępny i poparty realnymi przykładami sposób. Inspiruję i angażuję ludzi do dokonywania zmian w swoim codziennym funkcjonowaniu w kierunku poprawy efektywności i czerpania satysfakcji z własnego rozwoju.”

Szkolenie odbędzie się na platformie GetResponse i nie wymaga instalowania oprogramowania. Rejestracja będzie możliwa w dniu szkolenia, ok.15 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Link umożliwiający dostęp do szkolenia zostanie przesłany newsletterem w dniu szkolenia, będzie także dostępny na stronie internetowej OIRP Kraków po zalogowaniu (zakładka Działy  dla radców  szkolenia własne).

Uczestnicy wchodząc w link zostawiają swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail (potrzebne do wygenerowania listy obecności). Po zostawieniu danych zostają przekierowani do pokoju webinarowego.

Ważne: rekomendowane jest korzystanie z aktualnej przeglądarki Chrome. W przypadku korzystania z innych przeglądarek mogą wystąpić kłopoty techniczny z odbiorem, głosem itp.

Za uczestnictwo w szkoleniu uczestnicy otrzymają po 2 punkty szkoleniowe za godzinę lekcyjną szkolenia (tj. łącznie 8 punktów).

Punkty szkoleniowe zostaną naliczone pod warunkiem obecności w pełnym czasie szkolenia.

Warunkiem naliczenia punktów jest podanie imienia i nazwiska oraz adres e-mail podczas logowania.

Artykuły powiązane

Szkolenie pt.: "Wywieranie wpływu podczas spotkania w praktyce radcy prawnego" - 16.11.2021  - link rejestracyjny
10.11.2021

Szkolenie pt.: "Wywieranie wpływu podczas spotkania w praktyce radcy prawnego" - 16.11.2021 - link rejestracyjny