Szkolenie wyjazdowe, Zakopane, 15-17.06.2012r.

08.03.2012

Uwaga:
brak miejsc na szkolenie.

W dniach od 15 do 17 czerwca  2012 r.  w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym  „Geovita" w Zakopanem, ul. Wierchowa 4 odbędzie się szkolenie wyjazdowe obejmujące następującą tematykę:

I. W dniu  15 czerwca 2012 r. od godziny 1500  do 1900-tej

- zmiany w kpc, likwidacja postępowania gospodarczego

Wykładowca: Sędzia Sądu Rejonowego w Tarnowie Zbigniew  Miczek

Zbigniew Miczek, sędzia V Wydziału Gospodarczego  Sądu Rejonowego w Tarnowie, wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu - NLU - Wydział Zamiejscowy w Tarnowie, współpracownik naukowy Instytutu Allerhanda. W latach 2006-2007 delegowany do pełnienia obowiązków asystenta w Izbie Cywilnej Sądu Najwyższego, w latach 1998-2006 asystent w Zakładzie Prawa Handlowego i Gospodarczego Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego

II.W dniu 16 czerwca 2012 r. (od godziny 900 do 1800  z przerwą obiadową,)

-zamówienia publiczne: zmiana umowy o zamówienie publiczne na podstawie art. 144 ustawy Prawo zamówień publicznych , postępowanie odwoławcze przed KIO -

Wykładowca: Dyrektor Departamentu Prawnego UZP Rafał Jędrzejowski.

III. W dniu 17 czerwca 2012 r. ( od godziny 930 do 1330 )

-          rozliczenia po zakończeniu umowy o roboty budowlane (odstąpienie, rozwiązanie, wykonanie)

Wykładowca: Sędzia Sądu Rejonowego w Tarnowie Zbigniew  Miczek

Ze względu na dofinansowanie szkolenia przez Centrum Szkolenia Ustawicznego KRRP oraz Radę OIRP w Krakowie koszt szkolenia wynosi 400 zł i obejmuje zakwaterowanie oraz wyżywienie ( śniadania, obiady i kolacje).

Dla osób uczestniczących w wykładach bez zakwaterowania koszt szkolenia wynosi 70 zł za 1 dzień wykładów i obejmuje także obiad oraz napoje podczas wykładów oraz w przerwie „kawowej".

Plan szkolenia oraz druki zgłoszenia zostały zamieszczone poniżej .

Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie pisemnie na załączonym druku wraz z uiszczeniem opłaty. Zgłoszenie z dowodem uiszczenia opłaty za szkolenie może zostać przesłane faxem (tel.  12 410 84 01  ), elektronicznie na adres: szkolenia@oirp.krakow.pl lub drogą pocztową.

Dokonanie wpłaty bez wcześniejszego zgłoszenia nie uprawnia do udziału w szkoleniu, jeśli limit miejsc zostanie wyczerpany.

Na blankiecie przelewu należy wpisać imię i nazwisko radcy, którego wpłata dotyczy. Na formularzu zgłoszenia należy wskazać również osobę, z którą uczestnik chciałby zostać zakwaterowany w pokoju dwuosobowym. Wskazanie takiej osoby może także nastąpić w terminie późniejszym, lecz najdalej do dnia 1czerwca  br., w przeciwnym razie zakwaterowanie zostanie ustalone administracyjnie.

W  szkoleniu mogą uczestniczyć  osoby, które regularnie opłacają składki członkowskie i w chwili zgłoszenia nie zalegają w opłatach.

W przypadku zaległości w opłatach, zgłaszający uczestnictwo nie będą zakwalifikowani do udziału w szkoleniu, prosimy zatem o sprawdzenie rejestru opłat w Biurze Izby (tel. 12 410 82 60  wew. 11) przed przesłaniem zgłoszenia.

Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu w sytuacji, gdy nie będzie chętnych osób na zwolnione miejsce, nie uprawnia do zwrotu wniesionej opłaty.

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 30 punktów szkoleniowych.

Karta zgłoszenia uczestnictwa, z noclegiem
Karta zgłoszenia uczestnictwa, tylko wykłady
Plan szkolenia