UWAGA!
Informujemy, że pozostały wolne miejsca na wykłady bez zakwaterowania
Zgłoszenia przyjmujemy do 3 maja br.
Szkolenie wyjazdowe - Zakopane 12-14.05.2023 r.
Komisja d/s szkoleń OIRP w Krakowie informuje:
w dniach od 12 do 14 maja 2023 r.
w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym „Geovita"
w Zakopanem, ul. Wierchowa 4
odbędzie się szkolenie wyjazdowe, którego tematami będą:
Wykładowca prof. dr hab. Dariusz Szostek – radca prawny, specjalista w zakresie prawa i nowych technologii, w tym blockchain, smart contract, tokenizacji procesów, AI. Ekspert Obserwatorium AI Parlamentu Europejskiego w Brukseli.
Wykładowca: dr Łukasz Zamojski – sędzia Sądu Okręgowego w Gliwicach,
wykładowca prowadzący szkolenia dla wszystkich zawodów prawniczych, autor wielu publikacji z zakresu postępowania cywilnego, prawa rejestrowego, prawa spółek, współautor komentarza do k.p.c. pod red. P. Rylskiego
Szkolenie rozpocznie się w dniu 12 maja 2023 r. o godzinie 11-tej, a zakończy śniadaniem w dniu 14 maja 2023 r.
Prosimy o punktualne przybycie, aby wykład mógł rozpocząć się o planowanej godzinie.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, a zakwaterowanie w pokojach będzie możliwe przed rozpoczęciem wykładów, o ile zostaną one przygotowane przez Ośrodek przed godziną 11-tą.
Wykwaterowanie w dniu 14 maja br. winno nastąpić do godziny 12.00.
Ze względu na dofinansowanie szkolenia przez Radę OIRP w Krakowie koszt szkolenia wynosi:
Uczestnicy przebywający na diecie wegetariańskiej proszeni są o podanie stosownej informacji na druku zgłoszenia.
Zgłoszenie wraz z dowodem uiszczenia opłaty za szkolenie może zostać doręczone osobiście do Biura Izby, przesłane faxem (tel. 12 410 84 01), elektronicznie na adres: szkolenia@oirp.krakow.pl lub pocztą tradycyjną wraz z dowodem wniesienia opłaty za szkolenie.
Jednoczesne przesłanie dowodu opłaty nie dotyczy uczestników, którzy wybiorą zgłoszenie nr 3 lub 4 ze wskazaniem pracodawcy, który poniesie koszty uczestnictwa. Zapłata winna nastąpić przed terminem szkolenia (najpóźniej do dnia 24 kwietnia br.), lecz nie dotyczy to pracodawców - jednostek sektora finansów publicznych.
Na blankiecie przelewu należy wpisać imię i nazwisko radcy, którego wpłata dotyczy.
Na formularzu zgłoszenia można wskazać osobę, z którą uczestnik chciałby zostać zakwaterowany w pokoju dwuosobowym, trzyosobowym lub czteroosobowym (studia dwupokojowe ze wspólną łazienką). Niewskazanie takiej osoby powoduje ustalenie przez organizatora drugiej, trzeciej lub czwartej osoby w pokoju.
Prosimy o ustalenie z wskazaną w zgłoszeniu osobą, iż także, niezwłocznie doręczy swoje zgłoszenie, w przeciwnym razie uczestnik zostanie zakwaterowany z inną osobą, przydzieloną przez organizatora.
Biuro Izby nie rezerwuje miejsc na szkoleniu dla osoby wskazanej przez uczestnika do zakwaterowania w pokoju.
Uczestnicy, za których koszty uczestnictwa opłaca pracodawca są zobowiązani do przesłania indywidualnego zgłoszenia uczestnictwa (osobiście podpisane zgłoszenie nr 3 lub 4) i na jego podstawie zostaną wpisani na listę uczestników. W razie odmowy przez pracodawcę zapłaty za uczestnictwo w szkoleniu, zgłaszający się może dokonać zapłaty samodzielnie, zachowując miejsce na liście uczestników.
UWAGA!
W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które regularnie, tj. za każdy miesiąc z góry opłacali składki członkowskie i składki z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia oc radców prawnych i tym samym w dniu 31 marca 2023 r. nie zalegali w opłatach.
W przypadku zaległości w opłatach w dniu 31 marca br., zgłaszający uczestnictwo nie zostaną zakwalifikowani do udziału w szkoleniu.
Prosimy zatem przed przesłaniem zgłoszenia o sprawdzenie rejestru opłat w Biurze Izby (tel. 12 414 59 11) lub w Extranecie - sekcja „Ewidencja składek".
Prosimy o nie przesyłanie zgłoszeń w przypadku jakichkolwiek zaległości w opłatach składek.
Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona na piśmie, jest możliwa najpóźniej do dnia 29 kwietnia 2023 r. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, nie będzie uprawniać do zwrotu wniesionej opłaty.
Uczestnicy szkolenia, którzy w dniu 13 maja br. wyjadą po wykładach i nie będą uczestniczyć w kolacji integracyjnej oraz nie będą nocować z 13/14 maja br. proszeni są o pisemne zgłoszenie wcześniejszego wyjazdu na druku zgłoszenia lub do dnia 29 kwietnia br., aby OIRP dopłacająca do kosztów szkolenia, nie ponosiła kosztów niewykorzystanych świadczeń.
Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 32 punkty szkoleniowe.
Uczestnikom szkolenia, którzy opuszczą wykłady nie zostaną przyznane punkty szkoleniowe.
Uwaga: na szkoleniu obowiązuje strój formalny.
W piątek 12 maja br. kolacja będzie miała charakter grillowy (na Sali jadalnej) - strój dowolny, a w dniu 13 maja br. – kolacja integracyjna na Sali jadalnej – prosimy o strój elegancki.
Druki zgłoszenia oraz plan szkolenia zostają zamieszczone pod niniejszym ogłoszeniem.