Szkolenie wyjazdowe - Krynica Zdrój, Hotel Czarny Potok Resort &Spa, 13- 15 maj 2016 r.

13.05.2016 - 15.05.2016

Uprzejmie informujemy, że limit miejsc na szkolenie został wyczerpany.
Zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową.

Komisja ds. doskonalenia zawodowego Rady OIRP w Krakowie informuje:

w  dniach od 13 do 15 maja  2016 r.

w Hotelu Czarny Potok Resort &Spa  w Krynicy Zdroju, ul.Czarny Potok 65 odbędzie się szkolenie wyjazdowe obejmujące następującą tematykę:

1. Potrącenie jako instytucja prawa materialnego, a zarzut potrącenia – problemy procesowe.
  2. Przelew wierzytelności i jego rodzaje. Wykorzystanie instytucji przelewu wierzytelności do konstruowania umów powierniczych.
  3. Zmiana przepisów o odsetkach w kodeksie cywilnym i ustawie o terminach zapłaty w transakcjach handlowych. Odsetki za opóźnienie , a odsetki jako wynagrodzenie za korzystanie z cudzych pieniędzy .Przedawnienie odsetek.
  4. Bieżące problemy z zakresu postępowania sądowego sprawach gospodarczych.

Wykładowcą szkolenia będzie Sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach, Pan Janusz Kiercz.

Szkolenie rozpocznie się w dniu 13 maja  2016 r. o godzinie 12-tej , a zakończy śniadaniem w dniu 15 maja 2016 r.

Doba hotelowa rozpoczyna się  o godzinie 16.00, a zakwaterowanie w pokojach będzie możliwe przed rozpoczęciem wykładów, o ile zostaną one przygotowane przez Hotel przed godziną 12.

Wykwaterowanie w dniu 15 maja br. winno nastąpić do godziny 12.00.

Ze względu na dofinansowanie szkolenia przez Radę OIRP w Krakowie koszt szkolenia wynosi: - 400 zł - dla radców prawnych korzystających z zakwaterowania i pełnego wyżywienia (śniadania, obiady i kolacje)

- 160 zł za korzystanie z samych wykładów , obiadów i przerw kawowych

Dopłata za zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym wynosi 168 zł za 2 noclegi.

Druki zgłoszenia zostały zamieszczone pod niniejszym ogłoszeniem.

Uczestnicy zgłaszani przez pracodawców są także zobowiązani do przesłania indywidualnego zgłoszenia uczestnictwa ( zgłoszenie nr 2)

Zgłoszenie wraz z dowodem uiszczenia opłaty za szkolenie może zostać doręczone osobiście do Biura Izby, przesłane faxem (tel. 12 410 84 01), elektronicznie na adres: szkolenia@oirp.krakow.pl lub pocztą tradycyjną.

Jednoczesne przesłanie dowodu opłaty nie dotyczy uczestników zgłaszanych przez pracodawcę-jednostkę sektora finansów publicznych.

Na blankiecie przelewu należy wpisać imię i nazwisko radcy, którego wpłata dotyczy . Na formularzu zgłoszenia należy wskazać również osobę, z którą uczestnik chciałby zostać zakwaterowany w pokoju dwuosobowym. Wskazanie takiej osoby może także nastąpić w terminie późniejszym, lecz najdalej do dnia 15 kwietnia  br. w przeciwnym razie zakwaterowanie zostanie ustalone administracyjnie.

W  szkoleniu mogą uczestniczyć osoby,
które regularnie opłacają składki członkowskie i nie zalegają w opłatach.

W przypadku zaległości w opłatach, zgłaszający uczestnictwo nie zostaną zakwalifikowani do udziału w szkoleniu, prosimy zatem przed przesłaniem zgłoszenia o sprawdzenie rejestru opłat w Biurze Izby (tel. 12 410 82 60  wew. 11) lub w Extranecie- sekcja „ ewidencja składek”

Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona na piśmie, jest możliwa najpóźniej do dnia 18 kwietnia br. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, nie będzie uprawniać do zwrotu wniesionej opłaty.

Uczestnicy szkolenia , którzy w dniu 14 maja br. wyjadą po wykładach i nie będą uczestniczyć w kolacji integracyjnej oraz nie będą nocować z 14/15 maja br. proszeni są o pisemne zgłoszenie wcześniejszego wyjazdu do dnia 18 kwietnia br., aby OIRP dopłacająca do kosztów szkolenia, nie ponosiła kosztów niewykorzystanych świadczeń .

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 30 punktów szkoleniowych.

Uwaga: na szkoleniu obowiązuje strój formalny (marynarka, kostium/garsonka).

Uczestnikom szkolenia, którzy opuszczą wykłady nie zostaną przyznane punkty szkoleniowe.

Miejsce szkolenia: Hotel Czarny Potok Resort&Spa, Krynica –Zdrój , ul.Czarny Potok 65

W Hotelu można (po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - godziny)  skorzystać ze Strefy Relaksu. W ofercie znajdują się kompleksowe zabiegi kosmetyczne, masaże oraz możliwość korzystania z sauny. Na terenie Hotelu znajduje się także kryty basen.

Strona internetowa hotelu: www.hotelczarnypotok.pl

Plan szkolenia
Karta zgłoszenia nr 1 (z zakwaterowaniem)
Karta zgłoszenia nr 2 (szkolenie opłaca pracodawca)