Szkolenie wyjazdowe: 12-14.05.2017r. - Krynica Zdrój, Hotel Czarny Potok Resort & Spa

12.05.2017 - 14.05.2017

Uprzejmie informujemy, że nie ma już wolnych miejsc. Zgłoszenia przyjmowane są tylko na listę rezerwową.

Komisja d/s  szkoleń  Rady OIRP w Krakowie informuje:

w  dniach od 12 do 14 maja  2017 r.

w Hotelu Czarny Potok Resort &Spa

w Krynicy Zdroju, ul.Czarny Potok 65

odbędzie się szkolenie wyjazdowe

obejmujące następującą tematykę:

1. Zakres zmian w cywilnym prawie materialnym i procesowym w najnowszym ustawodawstwie polskim i europejskim
  2. Nowelizacja Kodeksu postępowania cywilnego w zakresie postepowania rozpoznawczego
  3. Treści cyfrowe. Przechowywanie bezpieczne danych w „chmurze cyfrowej”
  4. E-Commerce - ochrona praw konsumentów w świetle Dyrektywy Nr 83/2011
  5. Umowy wdrożeniowe IT
  6. Zmiany kodeksu postepowania cywilnego w zakresie postepowania egzekucyjnego
  7. Narzedzia elektroniczne w postępowaniu cywilnym. Wykorzystanie publicznych baz danych w pracy radcy prawnego.

Wykładowcami szkolenia będą: prof.dr hab. Dariusz Szostek i Sędzia Sądu Okręgowego we Wrocławiu Grzegorz Karaś.

Szkolenie rozpocznie się w dniu 12 maja  2017 r. o godzinie 12-tej, a zakończy śniadaniem w dniu 14 maja 2017 r.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, a zakwaterowanie w pokojach będzie możliwe przed rozpoczęciem wykładów, o ile zostaną one przygotowane przez Hotel przed godziną 12.

Wykwaterowanie w dniu 14 maja br. winno nastąpić do godziny 12.00.

Ze względu na dofinansowanie szkolenia przez Radę OIRP w Krakowie koszt szkolenia wynosi:

• 400 zł - dla radców prawnych korzystających z zakwaterowania i pełnego wyżywienia  (śniadania, obiady i kolacje)
  • 160 zł za korzystanie z samych wykładów, obiadów i przerw kawowych.

Dopłata za zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym wynosi 195 zł za 2 noclegi.

Druki zgłoszenia zostały zamieszczone pod niniejszym ogłoszeniem.

Uczestnicy, za których koszty uczestnictwa opłaca pracodawca są zobowiązani do przesłania indywidualnego zgłoszenia uczestnictwa (zgłoszenie nr 2) i na jego podstawie zostaną wpisani na listę uczestników. W razie odmowy przez pracodawcę zapłaty za uczestnictwo w szkoleniu, zgłaszający się może dokonać zapłaty samodzielnie, zachowując miejsce na liście uczestników.

Zgłoszenie wraz z dowodem uiszczenia opłaty za szkolenie może zostać doręczone osobiście do Biura Izby, przesłane faxem (tel. 12 410 84 01), elektronicznie na adres: szkolenia@oirp.krakow.pl lub pocztą tradycyjną.

Jednoczesne przesłanie dowodu opłaty nie dotyczy uczestników, którzy wybiorą zgłoszenie nr 2 ze wskazaniem pracodawcy, który poniesie koszty uczestnictwa. Zapłata winna nastąpić przed terminem szkolenia, lecz nie dotyczy to pracodawców - jednostek sektora finansów publicznych.

Na blankiecie przelewu należy wpisać imię i nazwisko radcy, którego wpłata dotyczyNa formularzu zgłoszenia należy wskazać również osobę, z którą uczestnik chciałby zostać zakwaterowany w pokoju dwuosobowym. Wskazanie takiej osoby może także nastąpić w terminie późniejszym, lecz najdalej do dnia 15 kwietnia br. w przeciwnym razie zakwaterowanie zostanie ustalone administracyjnie.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które regularnie opłacają składki członkowskie i nie zalegają w opłatach.

W przypadku zaległości w opłatach, zgłaszający uczestnictwo nie zostaną zakwalifikowani do udziału w szkoleniu, prosimy zatem przed przesłaniem zgłoszenia o sprawdzenie rejestru opłat w Biurze Izby (tel. 12 410 82 60  wew. 11) lub w Extranecie - sekcja „Ewidencja składek".

Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona na piśmie, jest możliwa najpóźniej do dnia 21 kwietnia br. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, nie będzie uprawniać do zwrotu wniesionej opłaty.

Uczestnicy szkolenia, którzy w dniu 13 maja br. wyjadą po wykładach i nie będą uczestniczyć w kolacji integracyjnej oraz nie będą nocować z 13/14 maja br. proszeni są o pisemne zgłoszenie wcześniejszego wyjazdu do dnia 21 kwietnia br., aby OIRP dopłacająca do kosztów szkolenia, nie ponosiła kosztów niewykorzystanych świadczeń .

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 32 punkty szkoleniowe.

Uwaga: na szkoleniu obowiązuje strój formalny (marynarka, kostium/garsonka).

Uczestnikom szkolenia, którzy opuszczą wykłady nie zostaną przyznane punkty szkoleniowe.

Miejsce szkolenia: Hotel Czarny Potok Resort&Spa, Krynica–Zdrój, ul.Czarny Potok 65.

W Hotelu można (po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - godziny) skorzystać ze Strefy Relaksu. W ofercie znajdują się kompleksowe zabiegi kosmetyczne, masaże oraz możliwość korzystania z sauny. Na terenie Hotelu znajduje się także kryty basen.

Strona internetowa hotelu: www.hotelczarnypotok.pl

Plan szkolenia
Karta zgłoszenia nr 1 z zakwaterowaniem
Karta zgłoszenia nr 2 (opłaca pracodawca)