Szkolenie wtorkowe - „Problematyka prawna dokumentu elektronicznego. Aspekty prawno materialne i proceduralne". Kraków, 16 października 2012 r.

14.08.2012

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie
informuje, że

w dniu 16 października  2012 r. wtorek od godz.17.00-20.00
w Audytorium im. Prof. Wincentego Danka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie przy ul. Podchorążych 2
odbędzie się szkolenie w zakresie:

Wykładowca: dr Dariusz Szostek

Dr Dariusz Szostek - ekspert z zakresu prawa nowych technologii, adiunkt  Śląskiej Szkoły Zarządzania w Katowicach

Uwaga!

Szkolenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych radców prawnych, jednakże mogą w nim wziąć udział tylko te osoby, które regularnie opłacają składki członkowskie (co miesiąc, do ostatniego dnia każdego miesiąca)

Szkolenie rozpocznie się o godz. 17-tej, prosimy o wcześniejsze przybycie, ponieważ lista obecności będzie wyłożona do godz. 17-tej.