Szkolenie: „Radca prawny w social mediach” - 17.10.2023

Komisja ds. nowych technologii zaprasza na szkolenie:

Radca prawny w social mediach

Szkolenie odbędzie się dnia: 17 października 2023 roku, godz. 17:00 – 20:00

Forma:  online

W obszarze zagadnień poruszonych na szkoleniu znajdą się m.in. :

1. Radca prawny w Internecie – ewolucja wizerunku prawników w sieci.
  2. Radca prawny w mediach społecznościowych – konieczność, czy przesada?
  3. Budowanie marki osobistej radcy prawnego w mediach społecznościowych.
  4. Kodeks etyki, a media społecznościowe.

Green Modern 800px.jpg

Prowadzący:  radca  prawny  Anna Poprawa

Anna Poprawa jest radcą prawnym przy krakowskiej Izbie Radców Prawnych, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studiowała także historię specjalność judaistyka. Doświadczenie zdobywała jako in-house w spółce telekomunikacyjnej, wieloletni prawnik dużej krakowskiej kancelarii radcowskiej, gdzie przez ponad 5 lat brała udział w akwizycjach i procesach inwestycyjnych jednego z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Była wspólnikiem i partnerem w krakowskich kancelariach oraz z powodzeniem prowadziła indywidualną praktykę. Anna jest Prezesem Zarządu i wspólnikiem spółki POPRAWA O PRAWIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a także wspólniczką kilku spółek z o.o. z branży rachunkowości i finansów. Prowadzi edukacyjne profile prawne na Facebooku i Instagramie jako @poprawa.o.prawie.

Od lat aktywnie współpracuje z kołami naukowymi oraz organizacjami studenckimi ELSA Kraków, ELSA Toruń, ELSA Warszawa. Prowadzi wykłady, szkolenia, webinary z zakresu prawa (w tym w szczególności jako ekspert z zakresu prawa pracy oraz prawa umów) oraz biznesu. Za swoją działalność edukacyjną została nagrodzona wyróżnieniem DOSKONAŁOŚĆ SIECI 2020 prestiżowego miesięcznika Twój Styl w kategorii wiedza.

Anna od lat specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców oraz prawie umów. Od wielu lat zajmuje się audytem prawnym przedsiębiorstw, pomaga w prawidłowym przeprowadzeniu procesów inwestycyjnych. Przeprowadziła kilkadziesiąt transakcji telekomunikacyjnych.

Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Szkolenie będzie nagrywane i zamieszczone w Extranecie.

Radcowie prawni uczestniczący w szkoleniu otrzymają 8 punktów szkoleniowych.

Zachęcamy do udziału !

Przewodnicząca Komisji ds. nowych technologii