Szkolenie: "Wprowadzenie do procesu karnego, czyli kilka zasad, które każdy wirtuoz obrony znać powinien", Nowy Sącz - 13.12.2013r., Tarnów - 14.12.2013r.

14.11.2013

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie

informuje o szkoleniach:

„Wprowadzenie do procesu karnego, czyli kilka zasad, które każdy wirtuoz obrony znać powinien",

wykładowca: SSR Bartosz Łopalewski,

które odbędą się:

- w Nowym Sączu 13.12.2013 r. (piątek), w godz. 16:00-19:00 - w budynku przy ul. Narutowicza 2 w sali Związku Nauczycielstwa Polskiego.

- w Tarnowie 14.12.2013 r. (sobota) w godz. 10:00-13:00  w „błękitnej sali" budynku Enion S.A. przy ul. Lwowskiej 72-96.

W Krakowie termin szkolenia zostanie podany do wiadomości po jego ustaleniu z wykładowcą.

Biogram prowadzącego szkolenie:
Bartosz Łopalewski - Sędzia Sądu Rejonowego w Limanowej, orzekający m.in. w sprawach karnych, autor szeregu artykułów w prasie specjalistycznej (m.in. Monitor Prawniczy, Prokuratura i Prawo, Palestra). Przeprowadził kilkaset godzin zajęć wykładowych dla różnych grup słuchaczy (przedsiębiorców, urzędników, geodetów, bankowców). Kształcił się w kraju i zagranicą (m.in. jako jedyny sędzia-karnista z Polski był w 2012 roku uczestnikiem stażu hospitacyjnego Deutsche Stiftung für Internationale Rechtliche Zusammenarbeit z siedzibą w Bonn).