Szkolenie „Podatkowe skutki zmian zawierania umów zlecenia, o dzieło i umów w ramach samozatrudnienia” - Tarnów, 1.06.2017 r.

01.06.2017

Komisja d/s szkoleń Rady  OIRP w Krakowie informuje:

w dniu 1 czerwca 2017 r. (czwartek) od godz.17:00 do godz.20:00 w Tarnowie w „błękitnej sali” budynku Tauron S.A. przy ul.Lwowskiej 72-96

odbędzie się szkolenie:

Wykładowca: Pani Justyna Zając-Wysocka

- radca prawny, doradca podatkowy, doktorantka w Zakładzie Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, Dyrektor Departamentu Doradztwa Podatkowego i członek zarządu w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych sp. z o.o. Wieloletni współpracownik polskich i międzynarodowych firm doradczych. Jeden z założycieli Stowarzyszenia Doktorantów i Doktorów Prawa Podatkowego z siedzibą w Krakowie. Członek polskiego Oddziału IFA (Internati onal Fiscal Associati on). Uczestnik licznych konferencji naukowych z zakresu prawa podatkowego. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawno-podatkowego oraz obsługi sporów podatkowych. Interesuje się również opodatkowaniem spółek kapitałowych oraz procedurą sądowo-administracyjną. Jest autorką licznych publikacji eksperckich z zakresu prawa podatkowego oraz uznanym wykładowcą problematyki podatku od towarów i usług. Uznana za jednego z najlepszych doradców podatkowych w zakresie sporów podatkowych (IX Ranking Dziennika Gazety Prawnej).

Uczestnicy szkolenia otrzymają 8 punktów szkoleniowych.