Szkolenie: „ Nowe prawo konsumenckie” w Krakowie w dniu 10 września br. (czwartek)

27.08.2015

Komisja ds. doskonalenia zawodowego Rady OIRP w Krakowie  informuje:

w  dniu 10 września  2015 r. ( czwartek) w Krakowie  w Sali wykładowej na I piętrzre budynku siedziby OIRP przy ul.Francesco Nullo 8  od godz. 1700 do 2000

odbędzie się szkolenie:

„ Nowe prawo konsumenckie"

Wykładowca : radca prawny Marek Szarzyński

Marek Szarzyński - wieloletni zastępca dyrektora w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów Delegatura w Krakowie. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa konkurencji w Instytucie Wynalazczości i Ochrony Własności Intelektualnej UJ. Uczestniczył w licznych seminariach z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów, m.in. organizowanych przez Bundeskartellamt, Verbraucherschutzverein z Niemiec, Stiftung Warentest, a także Departament of Justice i Federal Trade Commission USA oraz Europejski Instytut Prawa Administracyjnego. Jest autorem komentarzy dla wydawnictwa LEXIS-NEXIS z zakresu ochrony konsumentów w branży turystycznej i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Ekspert w dziedzinie prawa ochrony konkurencji i konsumentów. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie konkurencji i prawie ochrony konsumentów, kompleksowej obsłudze jednostek kultury, zamówieniach publicznych, prawie pracy, prawie zobowiązań, ze szczególnym uwzględnieniem umów w obrocie konsumenckim oraz w działalności komunalnej, a także umów inwestycyjnych.