Szkolenie "Informatyzacja procesu cywilnego. Instrumenty elektroniczne w procedurze cywilnej” w Krakowie 27 września 2016 r. i 28 września 2016 r.

27.09.2016 - 28.09.2016

Komisja d/s   szkoleń  Rady  OIRP w Krakowie informuje:

w dniu 27 września  2016 r. (wtorek) od godz.17:00 do 23:00
oraz w dniu 28 września 2016 r. (środa) od godz. 9.00 do 15.00  w Krakowie,
w Sali wykładowej na I piętrze budynku siedziby OIRP przy ul.Francesco Nullo 8/4

odbędą  się szkolenia:

„Informatyzacja procesu cywilnego .Instrumenty elektroniczne w procedurze cywilnej”

Wykładowcami szkoleń  będą: Prof. dr hab.,  radca prawny  Dariusz Szostek i

Sędzia Sądu Okręgowego we Wrocławiu Grzegorz Karaś

Dariusz Szostek - dr hab., profesor nadzwyczajny Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Zakładzie Prawa i Postępowania Cywilnego, radca prawny Członek Komisji Nauk Prawnych i Ekonomicznych oddziału Polskiej Akademii Nauk w Katowicach. Współpracownik Centrum Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

• Członek Zespołu Ministra Sprawiedliwości do spraw informatyzacji postępowań cywilnych
  • Członek Zespołu Ministra Sprawiedliwości do spraw elektronicznego biura podawczego
  • Członek Zespołu ekspertów Ministra Sprawiedliwości do przygotowania modelu elektronicznego sądu. Współudział w przygotowaniu projektu nowelizacji Kodeksu Postępowania Cywilnego w zakresie Elektronicznego Postępowania Upominawczego oraz przepisów wykonawczych.
  • Ekspert w Zespole do spraw uchylania barier w e-administracji przy Komitecie Stałym Rady Ministrów do spraw Informatyzacji i Łączności.
  • Ekspert w Komisji Sejmowej do spraw uchwalenia ustawy zmieniającej ustawę o informatyzacji.

Grzegorz Karaś – Sędzia Sądu Okręgowego we Wrocławiu , współtwórca pierwszej w Polsce symulacji rozprawy rejestrowanej przez sprzęt elektroniczny. Członek zespołu prof. dr hab. Jacka Gołaczyńskiego (koordynator krajowy ds. koordynacji wdrożeń systemów informatycznych).

Uprzejmie prosimy Koleżanki i Kolegów do zgłaszania udziału w szkoleniach na adres skrzynki e-mailowej:  informatyzacja@oirp.krakow.pl

W zgłoszeniu należy wskazać datę szkolenia  (27 lub 28 września br.)

Ilość miejsc jest ograniczona , a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń ( w zgłoszeniu prosimy o podanie numeru wpisu na listę radców prawnych)

W szkoleniu mogą wziąć udział radcy prawni, którzy nie zalegają z zapłatą składek członkowskich  oraz składek z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Przed zgłoszeniem uczestnictwa w szkoleniu prosimy o uregulowanie ewentualnych zaległości w zapłacie składek członkowskich . Stan konta składek można sprawdzić na indywidualnych kontach w Extranecie.

W razie rezygnacji z  uczestnictwa w szkoleniu   prosimy o niezwłoczną informację na podany wyżej adres e-mailowy, aby umożliwić osobom wpisanym na listę rezerwową możliwość wzięcia udziału w szkoleni

Uczestnicy szkolenia otrzymają  16 punktów szkoleniowych.