Szkolenie "Europejski Nakaz Zapłaty - Skuteczne Odzyskiwanie Należności w UE" - Kraków, 12.04.2016 r.

12.04.2016

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

Komisja d/s współpracy z zagranicą Rady OIRP w Krakowie :

informuje, że

w dniu 12 kwietnia 2016 r. (wtorek ) od godz. 17:00 do godz. 21:00 w Krakowie

w Sali wykładowej na I piętrze budynku siedziby OIRP przy ul.Francesco Nullo 8/4

odbędzie się szkolenie:

"EUROPEJSKI NAKAZ ZAPŁATY - SKUTECZNE ODZYSKIWANIE NALEŻNOŚCI W UE"

Tematem szkolenia będą obowiązujące w Unii Europejskiej jednolite i uproszczone procedury odnoszące się do odzyskiwania wierzytelności.

Równocześnie zaprezentowana będzie darmowa platforma informatyczna e-CODEX, dzięki której możliwe jest ich przeprowadzenie poprzez komunikację elektroniczną. Nie tylko znacznie przyspieszy to cały proces, ale wyeliminuje problemy związane z doręczeniami zagranicznymi oraz pozwoli na zminimalizowanie kosztów postępowania.

Jest to użyteczne narzędzie, które radcy prawni mogą wykorzystać do pozyskiwania nowych klientów oraz w pracy dla dotychczasowych.

Szczegółowy program szkolenia zaprezentowany został w załączonym pliku.

Wykładowca : Lucyna Łuczak - Noworolnik : radca prawny, pracownik Instytutu Logistyki i Magazynowania, doktorantka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Uczestnicy szkolenia otrzymają 10 punktów szkoleniowych.

Z UWAGI NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC UPRZEJMIE PROSIMY O ZGŁASZANIE UCZESTNICTWA W SZKOLENIU NA ADRES E-MAIL: europejski_nakaz_zaplaty@oirp.krakow.pl DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ