"Wprowadzenie do procesu karnego, czyli kilka zasad, które każdy wirtuoz obrony znać powinien", Kraków , 11 lutego 2014 r. godz. 17.30-20.30

07.01.2014

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie

informuje, że

w dniu 11 lutego 2014 r. (wtorek) od godz.1730 do godz. 2030

w Audytorium im. Prof. Wincentego Danka Uniwersytetu Pedagogicznego

w Krakowie przy ul. Podchorążych 2

odbędzie się szkolenie:

„Wprowadzenie do procesu karnego, czyli kilka zasad, które każdy wirtuoz obrony znać powinien"

Wykładowca: SSR Bartosz Łopalewski

Biogram prowadzącego szkolenie:
Bartosz Łopalewski - orzekający m.in. w sprawach karnych, autor szeregu artykułów w prasie specjalistycznej (m.in. Monitor Prawniczy, Prokuratura i Prawo, Palestra). Przeprowadził kilkaset godzin zajęć wykładowych dla różnych grup słuchaczy (przedsiębiorców, urzędników, geodetów, bankowców). Kształcił się w kraju i zagranicą (m.in. jako jedyny sędzia-karnista z Polski był w 2012 roku uczestnikiem stażu hospitacyjnego Deutsche Stiftung für Internationale Rechtliche Zusammenarbeit z siedzibą w Bonn).

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 6 punktów szkoleniowych