Konferencja „Pracodawca i pracownik w Unii Europejskiej · Wyzwania i szanse · Profesjonalizm i sukces prawnika w nowoczesnym świecie", Kraków, 6.06.2014r.

30.04.2014

OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH W KRAKOWIE

ORAZ EUROPEAN ASSOCIATION OF LAWYERS

(ASSOCIATION EUROPEENNE DES AVOCATS)

Z SIEDZIBĄ W BRUKSELI

zapraszają na międzynarodową konferencję - szkolenie w dniu 6 czerwca 2014 r. w Krakowie (hotel Andel's obok Galerii Krakowskiej http://www.vi-hotels.com/pl/andels-cracow/)

„Pracodawca i pracownik w Unii Europejskiej ·

· Wyzwania i szanse ·

· Profesjonalizm i sukces prawnika w nowoczesnym świecie"

Szkolenie składa się z dwóch paneli:

a)    merytorycznego, dotyczącego praktycznych zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, związanych ze zwiększającą się mobilnością pracowników w UE oraz powiększającą się ekspansją pracodawców, która coraz częściej przekracza granice Państw członkowskich oraz

b)   warsztatów dotyczących zarządzania kancelarią prawną oraz budowania klienteli prawnika.

Prelegentami będą doświadczeni adwokaci specjalizujący się w prawie gospodarczym - partnerzy w renomowanych kancelariach niemieckich i polskich, wykładowcy uniwersyteccy oraz sędzia Sądu Apelacyjnego w Krakowie.

Szkolenie odbywać się będzie w językach polskim i angielskim. Zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne (indywidualne słuchawki dla każdego uczestnika).

Radcowie prawni otrzymają 12 punktów szkoleniowych.

Szczegółowy program konferencji i formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo poniżej w sekcji Do pobrania.

Formularz rejestracyjny - wydarzenia towarzyszące, „Pracodawca i pracownik w Unii Europejskiej...", Kraków, 6.06.2014.
Formularz rejestracyjny „Pracodawca i pracownik w Unii Europejskiej...", Kraków, 6.06.2014.
Program konferencji „Pracodawca i pracownik w Unii Europejskiej...", Kraków, 6.06.2014.