Komunikat dla radców prawnych uczestniczących w cyklu szkoleń z prawa i postępowania karnego

13.05.2014

Komisja ds. doskonalenia zawodowego Rady OIRP w Krakowie
informuje o kolejnych terminach wykładów szkoleniowych z prawa i postępowania karnego :

Drugi wykład : „Cześć ogólna kodeksu karnego – czyli o tym co przydaje się w każdej sprawie karnej”

(formy zjawiskowe i stadialne przestępstw, okoliczności wyłączające bezprawność oraz okoliczności wyłączające winę, błąd co do znamienia, błąd co do bezprawności, błąd co do okoliczności wyłączającej winę lub bezprawność, przedawnienia, zatarcie skazania)

Odbędzie się :

w Tarnowie : w dniu 24 maja 2014 r. ( sobota) od godz. 10.00 do 13.00
w „błękitnej sali" budynku Enion S.A. przy ul. Lwowskiej 72-96

UWAGA: SZKOLENIE W NOWYM SĄCZU ZAPLANOWANE NA DZIEŃ 28 MAJA 2014 ZOSTAŁO PRZENIESIONE
NA DZIEŃ 4 CZERWCA 2014 !

w Nowym Sączu : w dniu 4 czerwca 2014 r. ( środa) w godz. Od 16.00 do 19.00
w budynku przy ul. Narutowicza 2 w sali Związku Nauczycielstwa Polskiego

Wykładowcą cyklu jest Sędzia Bartosz Łopalewski.

Termin wykładu w Krakowie zostanie przesłany do zgłoszonych uczestników odrębnym newsletterem.