„Adaptacja lokalu na potrzeby najemcy. Rozwiązanie umowy najmu”– 3-godzinne szkolenie, Kraków, 14.01.2014r.

12.12.2013

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie
informuje, że

w dniu 14 stycznia 2014 r. (wtorek) od godz.17:00 do godz.20:00
w Auli A 1 ( nowy budynek Uniwersytetu Pedagogicznego - przejście przez 1 piętro głównego budynku)

odbędzie się szkolenie:

„Adaptacja lokalu na potrzeby najemcy. Rozwiązanie umowy najmu".

Wykładowca: radca prawny Beata Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych Kuczek-Maruta

Pewny własnej wiedzy i kompetencji specjalista w zakresie doradztwa i obsługi prawnej dla swoich klientów - także zagranicznych. Zajmuje się między innymi doradztwem prawnym przy finansowaniu procesów inwestycyjnych i obrotem nieruchomościami oraz specjalizuje w pomocy prawnej dla branży farmaceutycznej. Kilkunastoletnie doświadczenie prowadzania kancelarii, praca naukowa w Katedrze Prawa Cywilnego UJ, koordynowanie zespołu prawnego w Pierwszym Polsko-Amerykańskim Banku w Krakowie (obecnie BNP Paribas) - to tylko niektóre fakty z jej bogatego CV. Fachowość, rzetelność i autorytet w wielu środowiskach sprawia, że jest mile widzianym gościem na różnego rodzaju konferencjach i seminariach. Jest ceniona w kraju i za granicą nie tylko za profesjonalizm, ale także za empatię i życzliwość. Olbrzymie doświadczenie, znajomość kilku języków obcych i zaangażowanie w prowadzone przez siebie sprawy nie przeszkadza jej jednak w byciu człowiekiem czerpiącym z życia radość i realizującym prywatne plany i marzenia.

Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 17-tej, prosimy o punktualne przybycie

Za udział w szkoleniu będzie przysługiwać 6 punktów szkoleniowych