Szanowni Państwo,

Katedr Postępowania Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Stowarzyszenia Prokuratorów „Lex Super Omnia" serdecznie zaprasza do udziału w konferencji naukowej pt. „Oblicza Procesu Karnego – nieoczywiste odpowiedzi na oczywiste pytania", która odbędzie się w Krakowie w dniach 23-24 maja 2024 roku.

Szczegółowy plan konferencji wraz z informacjami dotyczącymi rejestracji elektronicznej znajdą Państwo w załączniku. Rejestracja elektroniczna jest otwarta do dnia 20 maja 2024 roku. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W imieniu organizatorów zapraszamy do Krakowa – do wspólnej dyskusji o koniecznych zmianach w prawie, które doprowadzą do unowocześnienia i usprawnienia procesu karnego!